Стартап-пітч ідей онлайн: Big Race
1,182 views

Стартап-пітч ідей онлайн: Big Race

Назва стартапу: Big Race

Опис проекту

Big Race – це майданчик, який збиратиме і організовуватиме в одному місці активних людей, які з одного боку хочуть показати і розповісти багато цікавого про те, що колись і десь відбувалося або відбувається в даний час, а з іншого боку люди, які бажають активно провести свій вільний час і при цьому дізнатися або побачити багато цікавого і захоплюючого в своєму місті, країні та на нашій планеті.Big Race

Організатори заходів (квестів) формують тематику та завдання самого квеста і запрошують усіх зацікавлених прийняти в них участь. Самі ж заходи-квести міститимуть елементи спортивного азарту – команди, які першими завершили квест, або виконали найбільшу кількість завдань, будуть отримувати частину призового фонду.

Учасники формують свої команди і вибирають заходи в яких мають бажання прийняти участь. Приймаючи участь у квесті, учасники своїми внесками формують призовий фонд. Зі стартом заходу учасники отримують на свої мобільні пристрої завдання, які сформували організатори і розпочинають їх виконувати, наближаючись до фінального етапу квесту. За результатами виконання завдань визначаються переможці, які і отримують сформований призовий фонд.

Описані вище дії, починаючи від вибору місць проведення заходів, формування і подальшої передачі завдань учасникам квестів і закінчуючи контролем процесу виконання завдань, формуванням і розподіленням призових фондів – все це допоможе організувати і виконати проект-майданчик “Big Race”.

Цільова аудиторія – люди, які бажають активно провести свій відпочинок і в той же самий час дізнатися дещо нове і цікаве для себе. Вікові, соціальні і інші категорії потенційних учасників не обмежені. Цільовий ринок – глобальний.

Ідея після своєї реалізації покликана вирішити проблему проведення активного, цікавого і пізнавального відпочинку людьми, для яких відпочинок перед екраном телевізора не припустимий, або порядком набрид і є бажання спробувати щось нове.

Ідея була сформована 20 квітня 2013 року і зараз знаходиться на етапі доопрацювання.

Сайт проекту: bigrace.in

Бізнес-модель:

Роман Багатий

Роман Багатий

  • Відсоток від призових фондів, які будуть формувати учасники заходів
  • Отримання відсотків від фінансування заходів проекту комерційними структурами, які будуть зацікавлені в проведенні квестів на своїй території
  • Продаж реклами

Конкуренти. “В процесі пошуку”, – повідомив засновник.

Маркетинг на даному єтапі відсутній.

Інвестиції. Проект шукає інвестиції для подальшого і більш активного розвитку.

Цілі проекту:

  • Кристалізація і гравіювання ідеї
  • Пошук та формування команди
  • Розробка технічної документації по створенню проекту

Команда. Засновник – Роман Багатий.

Презентація:

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?