Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина III.
965 views

Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина III.

21-23 травня у Нью-Йорку відбувався TechCrunch Disrupt. Впродовж двох днів суддям стартап-змагання було представлено 30 стартапів в 6 категоріях. Про перші десять стартапів в категоріях “Проривні інновації в освіті та прийнятті рішень” і “Інновації в процедурах” ми вже писали тут – Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина I. Про десять стартапів, що були представлені в категоріях “Інновації в медіа” та “Інновації для локального бізнесу” можна прочитати тут – Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина II.

Представляємо вашій увазі останню десятку стартапів в категоріях “Інновації в спільній роботі” та “Інновації в соціальних мережах”.

Секція #5: Інновації в спільній роботі.

21. Vinlymint

Vinylmint

Vinylmint – стартап, що має на меті допомагати музикантам створювати музику. Ви записуєте вихідний аудіо-потік в хмарку і потім можете прослуховувати і редагувати пісні прямо в броузері. Також сервіс допомагає зберігати і управляти своїми музичними проектами з єдиного місця і співпрацювати над ними з будь-ким в будь-який час і будь-де.

22. Postwire

Postwire

Як запевняють засновники “Ми збираємось зробити для корпоративних клієнтів те саме, що Flipboard зробив для читачів блогів.” Таким чином стартап має замінити email-вкладення, повідомлення в соц. мережах і файлообмінники, котрі не зручні для бізнесу. Сервіс дозволить вам створити приватну сторінку для кожного клієнту. Ви зможете зібрати відео, фото, лінки і документи і розповсюдити їх на кожній клієнтській сторінці.

23. Sunglass

Sunglass

Sunglass – це дуже соціальна, хмарна платформа для 3D-моделювання. Сервіс дозволяє дизайнерам сумісно створювати продукти майбутнього, будинки і міста, роблячи доступ до контенту в різноманітних 3D форматах більш демократичним.

24. Talkdesk

Talkdesk

TalkDesk дозволяє будь-якій компанії створити колл-центр за 5 хвилин за допомогою лише інтернет-броузеру. Сервіс дозволяє менеджеру знати все про клієнта на проводі, базуючись на пошуку в базі по номеру телефону. Також сервіс інтегрується з існуючими CRM-системами такими як SalesForce і системами допомоги такими як ZenDesk чи Desk.com. Але також він використовує Твіттер чи Фейсбук, щоб знайти публічну інформацію про клієнта в соціальних мережах.

25. Apptegic

Apptegic

Стартап допомагає інтернет-бізнесам утримувати і продавати більше своїм постійним клієнтам. Для Saas-сервісів, чиї клієнти як правило підписуються на щомісячні платежі мистецтво втримання клієнта є таким самим важливим як і способи привести нових. Ви можете використати сервіс для того, щоб зрозуміти шаблони відвідування і дій кожного клієнта. Також вам будуть доступні різноманітні бізнес-метрики в режимі реального часу.

Секція #6: Інновації в соціальних мережах.

26. Hmmm

Hmmm

Стартап дає вам можливість самовиразитись і поділитися своїм життям без обмежень. Ви драйвові зі своїми друзями, солідні зі своїми співпрацівниками і хочете виглядати порядними, коли поруч з батьками. Як при цьому ділитись своїми новинами в соціальних мережах? З сервісом Hmmm ви можете налаштувати свою онлайн-ідентичність, як ви це робите в реальному світі, коли взаємодієте і вибірково ділитесь з людьми з усіх верств суспільства.

27. Social Stock

SocialStock

Навіщо чекінитись в Foursquare, якщо це не винагороджується бонусом або купоном від закладу? Який сенс постити в твіттер чи фейсбук щось про бренд, якщо він нічого не знає про вашу лояльність. Стартав Social Stock покликаний відповісти на всі подібні питання. Вводиться поняття “соціального капіталу” учасника, котрий має перетворюватись на бонуси від бізнесів, котрі беруть участь в програмі. Причому кожен бізнес сам назначає ціну своєї “акції”. Механізм обчислення вашого соціального капіталу дуже схожий на Klout Score, коли враховується кількість друзів при лайку чи ретвіту та інші параметри.

28. About Last Night

Aboutlastnight

About Last Night – це соціальна мережа для нічного життя. Вона допоможе взнати де накрутіша вечірка цієї ночі, де ваші друзі чи що відбувається у вашому улюбленому місці. Також можна буде дізнатись хто виступає в улюбленому нічному клубі чи які спеціальні пропозиції для клаберів. Призначення сервісу виглядає дуже схожим на Foursquare, але засновники проекту запевняють, що будуть більше концентруватись на гарному проведенні часу своїх користувачів на противагу Foursquare, котрий стимулює чекіни. І варто врахувати, що в США багато брендів, котрі тратять великі бюджети, щоб комунікувати з цією аудиторією.

29. Hownow

Hownow

HowNow – це соціальна мережа, що базується на мобільному додатку. Сервіс дозволяє користувачам постити повідомлення для користувачів в певному радіусі від відправника. Доступні рівні локалізації повідомлень “Neighborhood”, “City” або “Worldwide”. Це сприяє появі напів-анонімних локальних розмов.

30. Buyou (Startup Alley Audience Choice Winner)

Buyou

Buyou – це безкоштовний онлайн супермаркет, що агрегує різні бренди в один чудовий , зручний в користуванні інтерфейс. Експерта система вивчає ваші вподобання коли ви ставите “подобається” чи “не подобається”. Ця інформація потім надсилається брендам, що дозволяє їм більш легко доносити до вас інформацію про товари, що вам сподобаються.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?