File2Cart
907 views

File2Cart

Проект орієнтований на глобальний ринок і спрямований на імпорт продуктів, клієнтів, замовлень та інших даних із файлів у форматі .csv, .txt та .xml у ваш онлайн-магазин.

File2Cart – автоматизований онлайн сервіс, який покликаний зробити імпорт даних швидким, безпомилковим та автоматичним.

File2Cart пропонує швидкий імпорт без інсталювання жодних модулів. Все, що потрібно від користувача, – зареєструвати аккаунт на сайті і надати файл з даними технічним інженерам;
З допомогою сервісу можна здійснювати швидкі оновлення онлайн-магазину безпосередньо від постачальника. Сервіс пропонує гнучкі і доступні ціни, які користувач може легко вирахувати за допомогою Калькулятора Імпорту (Import Estimator). File2Cart гарантує безпечний імпорт даних завдяки використанню SSL з’єднання. Крім того, імпорт проводиться на серверах Amazon EC2, що забезпечує додаткову безпеку та дозволяє здійснювати декілька імпортів одночасно.

File2Cart підтримує 37 найбільших платформ для електронної комерції. З його допомогою здійснити імпорт даних на будь-яку із них. Демо-імпорт надає можливість оцінити якість та швидкість сервісу, проімпортувавши безкоштовно 10 одиниць продуктів, замовлень, тощо.

Сайт продукту: www.file2cart.com

Дата заснування: 2011

Засновник проекту:
Руслан Савчишин (Director & Founder at MagneticOne)
Олег Череватий (Commercial Director at MagneticOne)

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?