Українські стартапи Pics.io, uGift та Gutenbergz першими отримали гранти від GTF
1,682 views

Українські стартапи Pics.io, uGift та Gutenbergz першими отримали гранти від GTF

9 вересня відбулось засідання першого грантового комітету GTF Fund. Експертам та членам правління фонду було представлено 10 проектів першого відбіркового циклу. Гранти в 30 тисяч доларів отримали 3 українські стартапи: Pics.io, uGift та Gutenbergz.

3 стартапи отримали гранти від GTF

3 стартапи отримали гранти від GTF


GTF Fund – організація, створена венчурними фондами Runa Capital, Almaz Capital, TAVenture і інноваційним парком Bionic Hill. Усього фонд збирається надати 10-12 грантів стартапам.

Всього в фінальній презентації взяло участь 10 відібраних проектів.

X-Rift – багатокористувацький шутер для мобільних пристроїв в доповненій реальності. Гравці, разом з іншими учасниками, створюють альянси, завойовують і захищають территорії в паралельній реальності прямо з екрану свого смартфону. Гра взяла друге місце на конкурсі стартапів 3i Startup Award. Засновник: Даніїл Тонкопій.

Preply – майданчик для пошуку локальних і Skype репетиторів англійської мови. Засновник: Кирил Бігай.

Petcube – гаджет для власників домашніх тварин, що дозволяє дивитись, говорити та грати з ними на відстані за допомогою смартфону. Стартап взяв перше місце на конкурсі стартапів 3i Startup Award. Засновники: Олексій Нескін, Ярослав Ажнюк, Андрій Клен.

Pics.io – технологія обробки тяжких графічних форматів в браузері. Вона дозволяє зробити “Google Docs для фотографій”. Засновник: Євгеній Шпика.

Ready to Travel – Пошуковик білетів на поїзд, автобус, авіа з можливістю їх комбінування. Засновник: Володимир Дубінін.

3 стартапи отримали гранти від GTF

3 стартапи отримали гранти від GTF


PromoRepublic – Платформа для запуска онлайн промо-акцій. Конкурси, лотереї, вікторини.

MySchool.ua – Система управління освітою з соціальною складовою. Засновник: Ярослав Максимович.

Advice Wallet – Соціальна програма лояльності для залучення, утримання та розуміння клієнтів. Засновники: Станіслав Матвієнко та Анна Поліщук.

uGift – Consumer Internet проект, що допомагає клієнтам вибрати подарунок, а партнерам – залучити додатковий потік клієнтів в інтернет-магазин. Засновник: Андрій Живоловвич.

Gutenbergz – Цифрове видавництво, що використовує для створення інтерактивних книжок відео, аудіо та 3D-графіку. Засновник: Володимир Усов.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?