Стартап-пітч онлайн: Tabs Outliner
800 views

Стартап-пітч онлайн: Tabs Outliner

Назва стартапу:  Tabs Outliner

Oyja3Pw
Опис проекту

Новий погляд на інструменти ведення нотаток і роботи з інформацією. Вдале (про що свідчать 500+ п’яти зіркових ревю) поєднання менеджера табів з концепцією аутлайнерів (ієрархічних організаторів інформації). Продукт покриває величезну кількість сценаріїв використання, від простого але ефективного перегляду відкритих табів, і збереження їх на потім, до ведення персональних баз знань, списків, to do листів, та інших. Також надзвичайно вдало доповнює, без прямого конкурування інші продукти такі як Evernote, GoogleDocs, Mind Maps editors і т.д.

Цільова аудиторія

Майже всі хто то має  бажання це  встановити і спробувати. Незалежно від стилю роботи з браузером. Продукт орієнтований на всіх інтернет-користувачів, незалежно від стилю роботи з браузером. Цільовий ринок – глобальний.

Проблема

Реально дозволяє суттєво взяти під контроль сучасний інформаційний бум, який мабуть відчуває будь хто – хто працює в мережі.

Проект засновано  21 липня 2012 р.

Опис технології

Клієнт представляє собою Chrome extension збудована на JS & HTML5, будуть також і інші клієнти, в основі всіх – веб технології, сервер робиться на Python & Google Application Engine + інтеграція з Google Drive та іншими Google сервісами.

Бізнес-модель

Проект передбачає введення сервер сайту (наразі прототип працює повністю локально). Це відкриває шлях до багатьох стандартних методів монетизації, також до роботи з власними даними через мобільні додатки. Плануються також багато покращень до локального клієнта, можливо вони будуть платні. Є також ідеї як це може бути застосовано в бізнесі.

Конкуренти

Конкурентів фактично немає. Хоча вже з’являються клони,  але без бачення себе як менеджерів персональної інформації, копіюють подалі тактичні знахідки.

Маркетинг

Productivity ніша є дуже багата і щедра на різні канали інформування потенційних клієнтів. Вже зараз є досить багато публікацій про цю розробку від таких потужних інтернет медіа як lifehacker.com, ghacks.com, pcmag.com, guidingtech.com, makeuseof.com, addictivetips.com і т.д.

Інвестиції

Проект шукає інвестиції для подальшого розвитку.

Цілі проекту

Завершуються роботи по запуску сервера. Сам клієнт ще дуже обмежений, і фактично є лише прототипом, але люди вже знаходять його дуже корисним. Ось так це виглядає:

  • http://i.imgur.com/QNWkxF5.jpg
  • http://i.imgur.com/mROqWQJ.jpg

Ось тут можна спробувати: http://goo.gl/sLgLB

Команда

Засновник - Vladislav Volovik

Засновник – Vladislav Volovik

 
About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?