Історії успіху: Кевін О`Конор про “рушальний поштовх” у прийнятті складних рішень
1,078 views

Історії успіху: Кевін О`Конор про “рушальний поштовх” у прийнятті складних рішень

Історії успіху: Кевін О`Конор

Історії успіху: Кевін О`Конор

Кріс Діксон розпочинає епізод проекту Founder Stories із співзасновником DoubleClick та FindTheBest Кевіном О`Конором, процитувавши фразу О`Конора:

 “DoubleClick однаково близький до успіху, як Нью-Йорк до PayPal”.

Йдеться про дві компанії, які завдяки своїй певній особливості у найманні працівників виходять на старт іноваційного бізнесу. Так, Paypal дав життя Yelp, YouTube, та LinkedIn, як у свою чергу DoubleClick – породив безліч стартапів у Нью-Йорку, зокрема Right Media.

В ході інтерв`ю Діксон спитав О`Конора, чи він спеціально створив такі умови для іноавції, або все дійно було непередбачено? Також він спитав у Кевіна, які з характеристик підприємця, на його думку, є успішними. У відповідь О`Конор поділився роздумами про свій систематизований спосіб стимулювання іновацій. На його думку, ознаками успішного бізнесмена є прагнення до контролю та здатність кинути виклик владі.

У відео, що нижче, О’Конор розповідає про генезіс його останнього стартапу – FindTheBest, – сервіса, що пропонує порівняння пліч-о-пліч будь-чого, від сигар до бізнес-шкіл. Колсь, намагаючись вирішити свою таку ж “велику та очевидну” дилему, він не знайшов сайту, який би пролив світло на невизначеність. Тому Кевін і почав будувати те, що стало згодом його власною компанією. На переконання автора, цей ресурс повинен бути “рушальним поштовхом” у прийнятті складних рішень, при яких простий пошук нічого не дасть. Якого собаку краще купити? Куди відправити дитину у літній табір? Якого інвестиційного консультанта краще найняти?…

Засновник стартапу тут

 

Матеріал з techcrunch.com

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?