26 вересня, у Львові відбудеться Freelance Forum 2015.
1,179 views

26 вересня, у Львові відбудеться Freelance Forum 2015.

Ця конференція буде актуальною для всіх хто працюють ІТ-фрілансерами та з ІТ-фрілансерами, для тих хто працює, як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку.  Вона скликана для того, аби ділитися досвідом роботи на маркетплейсах як Upwork (в минулому oDesk), Elance та інші, аби працівники так і роботодавці могли знайти надійну команду для проектів та приємно поспілкуватися в колі однодумців.

Подія проходитиме в трьох потоках.

Перший потік – “Фрілансери”, де розповідатимуть як працювати за високими рейтами, як домовляться і будувати відносини із замовниками, і як професійно просувати свій профіль в мережі.

“Малі аутсорсингові компанії” особливо зацікавить тих, хто почав або планує почати роботу в даному напрямку. Тут спікери розкажуть на чому сфокусувати роботу компанії, як напряму вийти на замовників, для чого потрібне делегування і як виводити кошти з мінімальними ризиками й комісіями.

Потік “Управлiння, HR, рекрутинг” для тих хто хоче зануритися в питання організації компанії з юридичної точки зору, організації офісу, фінансів. Ви також зможете почути як і якою створити культуру компанії, як керувати розділеними проектами та довідаєтесь як дотримуватися гнучких методик без жорсткого контролю працівників.

Lviv Freelance Forum 2015 пройде в готелі “Дністер”. Квитки на подію можна придбати попередньо зареєструвавшись тут.

Вартість квитків:

– “Ранні пташки” (до 25 серпня) – 700 грн

– “Звичайні квитки” (до 20 вересня) – 800 грн*

– “Майже встиг” (після 20 вересня) – 1000 грн*

*Зараз вартість квитка складає 800 грн. При купівлі 4-ох квитків, 5-ий квиток – безкоштовно!

Організатором події виступає Lviv Startup Club – організація створена для підтримки високотехнологічного підприємництва у місті Львові та розвитку інноваційної екосистеми західної України. За 6 років свого існування організація провела більше 50-ти ІТ конференцій та понад сотню щомісячних зустрічей ІТ спеціалістів.

Відгуки учасників попередніх конференцій.

“Мені дуже сподобалися ті спікери яких я слухав. Дуже розумна аудиторія – люди все добре сприймають на інтелектуальному та емоційному рівні. Після мого виступу люди ще підходили, спілкувалися… Відвідавши кілька подібних конференцій, можу сказати, що це найкраща. Організатори справді постаралися. Дуже дякую за хорошу роботу!” – Ігор Наконечний, засновник компанії NunoDuck.

“Минулого року я був на цій конференції у якості слухача. Зараз ми вирішили виступити з доповіддю. Це чудова тематика для конференції. ІТ-сфера розвивається і добре, що спеціалісти ІТ-сфери і юристи можуть зустрітися, обговорити хвилюючі питання, проговорити якісь концепції, налагодити контакти, отримати, врешті, клієнтів. Дуже дякую, що запросили!” – Олег Новинський, керівник практики інтелектуальної власності в юридичній компанії “PLP Law Group”, практикуючий юрист в сфері ІТ-права.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?