R0boCamp 2016 – успіх IoT та робототехніки не за горами
1,138 views

R0boCamp 2016 – успіх IoT та робототехніки не за горами

Інтернет речей, переносні пристрої, технологія «розумного» будинку, 3D-друк, енергозбереження – все це ємні й незаповнені ніші. І будь-який проект, здатний зробити наше життя кращим, а ведення бізнесу – простішим й ефективнішим, буде затребуваний як серед потенційних споживачів, так і інвесторів.

18 червня відбулась конференція R0boCamp 2016 – присвячена робототехніці, Internet of Things та Embedded Programming.  Разом з майже 30-тьма доповідачами обговорили тренди і тенденції ринку IoT, спробули зазирнути  в майбутнє української Drone-індустрії, відкрили історії успіху українських Wearables та IoT пристроїв, розглянули  можливості використання Arduino і Raspberry Pi.

Під час виставки R0boCamp EXPO свої проекти представили близько 20 українських розробників. Можна з упевненістю сказати, що в Україні є великий потенціал хороших інженерів, розробників та взагалі креативних людей.

У змаганнях на квадрокоптерах приймали участь найвправніші  учасники, проте перемогу здобув Andrew Matsa, який в результаті перемоги отримав сертифікат на 1000 грн  в інтернет-магазині Diy Lab.Змагання дронів

Згуртувати українську спільноту IoT розробників та інтегрувати її в загальносвітову індустрію, розповісти про найновіші розробки в галузі embedded programming та зробити українські проекти більш успішними на глобальному ринку – усі виклики, які ставив перед собою R0boCamp 2016 було виконано. Натхнення учасникам та доповідачам та до нових зустрічей :)

About the author

Admin


What are your thoughts?