У Львові відбудеться Mobile Development Day 2015
1,415 views

У Львові відбудеться Mobile Development Day 2015

31 жовтня, відбудеться Mobile Development Day 2015. Конференція про мобільні додатки, їх розробку та бізнес можливості у цій сфері.
На подію запрошуються розробники та власники мобільних додатків. Також чекаємо стартаперів мобільних версій та розробників  інших технологій, які хочуть залишатися в курсі новин та перспектив тенденцій на Android та IOS.

Розробники мобільних додатків матимуть  можливість поспілкуватися ближче та поділитися власним досвідом. Конференція ставить за мету розвинути та вдосконалити ринок мобільних додатків на Західній Україні.

Mobile Development Day 2015 пройде за трьома напрямками.

“Бізнес мобільних додатків”, на якому ви зможете дізнатися, як популяризувати та маркетингово оптимізувати мобільні додатки. Довідаєтеся, які переваги мобільної версії для стартапу та де шукати фінансування для проекту.

“Мобільна розробка” особливо зацікавить мобайл девелоперів.  На цьому напрямку розглядатимуть перспективи мобільної розробки, конструктори додатків, кросплатформенні технології та багато іншого.

Секція “UX та дизайн мобільних додатків” дасть відповідь, як створити привабливий продукт.

Під час цієї секції відбудеться конкурс “Yodo App Contest”, де визначаться переможці за напрямками:

– мобільний додаток;
– найкраща ідея;
– технологічне рішення;
– найкращий дизайн.

Прийом заявок на “Yodo App Contest” здійснюється до 10 вересня. Подати заявку на участь в конкурсі можна тут.

Конференція Development Day 2015 пройде у готелі “Дністер”. Квитки  на подію можна придбати попередньо зареєструвавшись тут.

Вартість квитків:

  • Перших 50 квитків – 450 грн;
  • До 20 серпня – 650 грн;
  • До 15 вересня – 950 грн;
  • Після 15 вересня і в день події – 1200 грн.

*Для всіх власників додатків з більше 50000 інсталлів –  участь безкоштовна.

Організатор заходу є Lviv Startup Club, який створений для консолідації та розвитку ІТ підприємництва у Львові та Україні.

Враження учасників минулих конференцій:
“На конференції я знайшов море нових знайомих. Надзвичайно приємно знайти однодумців та просто активних людей. Гори цікавих запитань та пропозицій. Купа кейсів. Я думаю, що для будь-якого доповідача приємно, коли йому не дають проходу і по кожній конкретній ситуації запитують, запитують, запитують.” – Віктор Дмитренко, Marketing Manager у Beta Company.

“Досить цікава і різноманітна конференція. Цікаві доповіді, серед яких було, що вибирати. Крім того вдалося познайомився з такими ж технарями як і я, та почути багато конструктивних ідей.” – Ярослав Садовий.

Тому не зволікайте, та забронюйте собі місце на MD Day 2015 прямо зараз!

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?