Компанія Apple запатентувала передачу файлів жестами
1,294 views

Компанія Apple запатентувала передачу файлів жестами

Новий патент від компанії Apple про передачу даних за допомогою жестів викликав хвилю здивування в американському бізнесі. Смартфони, що керуються порухом голови, наприклад, були на ринку вже кілька років тому, такі ж самі функції мала навіть іOS4 глибоко в налаштуваннях. Але тепер Apple патентує нововведення – «Передача інформації між пристроями за допомогою жестів», яке дозволить власникам смартфонів за допомогою рукостискання, жесту «дай п’ять!» або обіймів встановити канал зв’язку для отримання даних. Як пише Gizmodo, це щось на зразок новітнього Bluetooth.

Для того, щоб програма увімкнулася, користувач повинен вказати на пристрої інформацію, яку хоче передати, а інший користувач на своєму гаджеті має дати згоду на отримання даних. За допомогою цієї нової технології можна буде передавати контакти, текстові документи, відео або музику. Передача буде здійснюватися через хмарний сервіс.

Нова технологія використовує пароль, тому, на думку технологів Apple, вона простіша за класичну. Терміни запуску поки не розголошують. За словами розробників, це буде спеціальний розділ іOS, який буде корисним і для людей з обмеженими можливостями. Він буде міститися в налаштуваннях пристрою. Функції розробки дозволять також додати або зменшити гучність нахилом голови, або повертатись в меню чи на головний екран.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?