Рейтинг найприбутковіших iOS-додатків і ігор всіх часів
1,092 views

Рейтинг найприбутковіших iOS-додатків і ігор всіх часів

Американська компанія App Annie опублікувала звіт з рейтингом найбільш скачуваних iOS-додатків та ігор за весь час існування App Store. Найпопулярнішим додатком, очікувано, виявився Facebook, а ось на терені доходів та ігор все не так тривіально.

Гіганти індустрії Google, Apple і Facebook займають 8 з 10 верхніх рядків у рейтингу додатків. При цьому на частку Facebook припадає аж чотири додатки з топ-10: Facebook, Facebook Messenger, Instаgram і WhatsApp. У Google і Apple по два додатки, і ще два припадають на Microsoft і Twitter.

Найбільш скачувані iOS-додатки
Снимок экрана 2015-10-02 в 11.55.07

З рейтингу найпопулярніших додатків з рейтингом, які отримують найбільшу виручку, перетинається лише один додаток – Skype, що належить Microsoft. В більшості своїй, за показниками прибутковості лідирують розважальні програми, або ж додатки для знайомств. Перше місце за музичним сервісом Pandora, який, до речі, в Україні недоступний.

Додатки, які принесли найбільший прибутокСнимок экрана 2015-10-02 в 12.12.11

Найбільш скачуваною всіх часів виявилася Candy Crush Saga компанії King. З усього топ-10 тільки двом компаніям вдалося зайняти більш одного рядка – це Rovio з іграми Angry Birds і Angry Birds Rio, і Imangi з Temple Run і Temple Run 2.

Найбільш скачувані iOS-ігри

Снимок экрана 2015-10-02 в 12.48.11

Зате з погляду доходів серед компаній-виробників ігор з’явився явний лідер – компанія Supercell, відразу три продукти якої потрапили в топ-10: Clash of Clans, Hay Day і Boom Beach. Цікаво, що в рейтинги і за скачуваннями, і за доходами потрапило лише дві гри – Clash of Clans і Candy Crush Saga.

Рейтинг найприбутковіших iOS-ігор
Снимок экрана 2015-10-02 в 14.04.37

Нагадаємо, що нещодавно Facebook досяг ще однієї вершини – соціальну мережу за один день відвідало більше одного мільярда унікальних користувачів.

About the author

Admin


What are your thoughts?