Акселератор Kickstarter профінансував 93 тисячі проектів на суму більше $2 млрд.
991 views

Акселератор Kickstarter профінансував 93 тисячі проектів на суму більше $2 млрд.

Платформа “народного меценатства” Kickstarter повідомила, що за останні 6 років вони підняли інвестицій на суму більшу $2 млрд. Профінансовано 93 тисячі проектів з 260 тисяч запущених, проекти підтримали більше 9,5 млн. людей  з 230 країн світу.

 

За перші п’ять років компанії вдалося зібрати близько мільярда доларів, а за останні півтора року компанія додала в свої активи ще мільярд. Останні два роки показали наскільки зріс інтерес до краудфандінгу, саме це сприяло зростанню Kickstarter, а також його головного конкурента Indiegogo та інших подібних проектів. Зараз це дієвий спосіб втілити в життя різноманітні проекти від найбожевільніших розробників та винахідників :)

На своїй сторінці компанія розмістила щасливу новину і цікаві факти про свою роботу. Кількість людей, які долучилися до інвестування проектів склала 9,5 млн. Три мільйони користувачів вклали гроші в три-п’ять проектів, з них 1,7 мільйони перевели Kickstarter $150 млн., знаючи, що нічого не отримають натомість. Після того, як акселератор зібрав перший мільярд в 2014 році люди відправляли на підтримку проектів $ 1200 в хвилину.

Кожної години на платформі відкривалось дев’ять нових проектів, а загальна кількість – перевищила 260 тисяч.

Найчастіше люди залишали близько 100$. Сорок дев’ять народних меценатів зафондували більше тисячі проектів кожен. В цілому це люди з 230 країн на семи континентах.

На першому місці – проекти присвячені фільмам та відео, на другому – музиці. Слідом розмістились публікації книг, ігри, мистецтво, технології, дизайн та їжа. В кожній з категорій проекти отримали фінансування як мінімум на $5 млн. На ігри переказали $ 412,2 млн., на технології – $ 360 млн., на дизайн – $ 351 млн. і на фільми та відео – $ 302,1 млн.

Два мільярди доларів пішли на фінансування 93 555 проектів.

Нагадуємо, що серед найпопулярніших проектів на Kickstarter – годинник Pebble Time, який отримав більше $ 20 млн., COOLEST COOLER з блендером, Blutooth і USB-зарядкою, який підтримали більше 68 тисяч людей і The World’s Best TRAVEL JACKET, який зібрав більше $ 9 млн. Решту проектів можна подивитися тут.

За матеріалами kickstarter.com та megamozg.ru

 

 

 

About the author

Admin


What are your thoughts?