oDesk: Ринок он-лайн роботи виросте до $ 1 млрд. в 2012 році.
741 views

oDesk: Ринок он-лайн роботи виросте до $ 1 млрд. в 2012 році.

oDesk – платформа для онлайн роботи повідомляє, що в жовтні місяці підрядники заробили за допомогою oDesk рекордні $22.3 млн долларів. Ріст порівняно з 2010 роком складає 90%. oDesk пропонує “маркетплейс для талантів” і допомагає компаніям знайти віддалених працівників. Стартап був запущений в січні 2003 року. На даний момент залучив близько $29 млн долларів інвестицій. Служить одним з основних місць залучення клієнтів для фрілансерів з технічних, ділових і творчих послуг. Використовує модель погодинної оплати, яка гарантує оплату підрядникам і дозволяє роботодавцям перевірити роботу під час виконання.

В жовтні підрядники напрацювали рекордні 2.1 мільйони годин через oDesk (в порівнянні з одним мільйоном годин на місяць рік тому). Роботодавці запостили 109 718 робіт через сервіс. oDesk очікує що загальний ринок роботи он-лайн зросте приблизно до $1 млрд. в 2012 році.

oDesk також оголосив цілий ряд нових людей в компанії. Серед них – бувший віце-президент з розробки Sun Microsystems Jeff Jackson. Новим віце-президентом з маркетингу став Jalen Bisharat – бувший маркетолог Amazon і OpenTable. Бувший головний фінансист Bank of America Bob Frick приєднався до ради директорів компанії.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?