ПриватБaнк розробив додаток Приват24 для Apple Watch
343 views

ПриватБaнк розробив додаток Приват24 для Apple Watch

Центр електронного бізнеcу ПриватБанку завершив розробку версії Інтернет-бaнку Приват24 для Apple Watch. Про це повідомила прес-служба ПриватБанку. Додаток Privat24 Apple Watch дозволяє контролювати бaланси, дивитися короткі виписки, поповнювати рахунок на телефоні, здійснювати перекази та комунікувати з банком. Додаток стане доступний клієнтам у день початку продажів годинника.

«Найважчим в освоєнні пристрою є зрозуміти, що годинник – це не iPhone mini, а 2 механічні та 2 – 3 сенсорні кнопки на руці. Це принципово змінює взаємодію клієнта з банком», – розповів заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь.

Інтерфейс додатку виконаний у чорно-зелених кольорах банку відповідно з фірмовим стилем фінустанови. Повідомлення банкінгу вписуються в рамки прямокутного екрану, а елементи управління досить великі за розміром. Завдяки цьому клієнти банку зможуть користуватися Приват24 без остраху перерахувати гроші не туди або ненавмисно поповнити не той номер мобільного.

Приват 24 для Apple Watch

Приват 24 для Apple Watch

Нагадаємо, на початку березня в Сан-Франциско в рамках Spring Forward компанія Apple представила фінальну версію годинника Apple Watch. Час автономної роботи Apple Watch становить 18 годин.

About the author

pavlo


What are your thoughts?