Безпілотний автономний дрон-дирижабль на R0boCamp 2016
1,325 views

Безпілотний автономний дрон-дирижабль на R0boCamp 2016

Безпілотники, здається, заполонили весь видимий простір. Вони дзижчать через сюжетні лінії американських телевізійних трилерів таких, розглядались, як можливий варіант доставки покупок інтернет-гігантом роздрібної торгівлі Amazon.com, використовувались в зоні лиха на Гаїті і на Філіппінах, і загрозливо зависали над французькими атомними електростанціями . Ця, в минулому, секретна технологія, тепер використовується практично повсюдно.

Після прийняття рішення в Сполучених Штатах і Європі, які прагнуть відкрити цивільний повітряний простір для невійськових безпілотних літальних апаратів, безпілотні літальні апарати стануть ще більш поширеними.

А на виставці R0boCamp Expo, яка відбудеться в рамках конференції R0boCamp 2016 18 червня, Дмитро Доценко представить автономний дрон-дирижабль, який працює від сонячної енергії і може долати великі відстані. Розміри девайсу вражають – довжина 3 м, діаметр 0.7 м і об’єм 770 л.

Роль бортового навігаційного комп’ютера виконує смартфон на  Android, закріплений під видимою оболонкою, з усіма механізмами і датчиками з’єднаний через Bluetooth.
В ролі наземної станції можна використовувати ноутбук або планшет, який працює на Windows.

Дирижабль має три режими польоту: ручний (управління джойстиком), напів-автоматичний (висота польоту і напрям задається вручну) та повністю автоматичний (політ по точках) Для навігації використовуються датчики смартфона (акселерометр, гіроскоп, магнітний компас, модуль GPS) і додатково встановлені (барометричний альтиметр, датчики струму і напруги акумулятора та сонячної батареї)

А ми нагадуємо – якщо у Вас є цікавий проект/розробка hardware, IoT-стартап, власноруч створений дрон/квадрокоптер, 3D принтер, робот чи проект, що відповідає тематиці Smart City/Connected Home – заповнюйте форму і не пропустіть можливості стати одним з учасників R0boCamp Expo!

About the author

Admin


What are your thoughts?