Тенденції ІТ-аутсорсингу в Україні
2,512 views

Тенденції ІТ-аутсорсингу в Україні

Аутсорсинг генерує IT ринок України. На сьогоднішній день – це найбільш розвинена сфера, в порівнянні з іншими сегментами.

За різними оцінками в Україні налічується до 4000 IT-компаній. 85% компаній – це малі та середні компанії, з чисельністю персоналу менше 80 осіб. Основна частина компаній розташована в великих містах України – Києві (44,9%), Харкові (18,7%), Львові (9,3%), Дніпропетровську (8,2%) та Одесі (5,5%).

Згідно з дослідженням малих і середніх сервісних IT-компаній, проведеним в серпні 2015 року, 76, 8% СЕО відзначили, що за останні два роки їх компанії виросли і лише 7,9% сказали про скорочення.

— Серед сервісів, які сьогодні більшою мірою надає український аутсорсинг, лідирує web-розробка. За нею йдуть дизайн, верстка та створення мобільних додатків.

— Незмінним лідером, з досліджень dou.ua, серед мов програмування в Україні, з 2012 року був і залишається – Java. На нього припадає 25% робіт. На другому і третьому місцях ідуть мови C # і PHP, на які припадає 17% і 14% робіт. Решта технології істотно відриваються від лідерів.

— Більше 80% всіх аутсорсингових IT-компаній України працюють на зовнішні ринки. Більшість клієнтів компаній, виходять на українських розробників з Європи 67,7% і Північної Америки та Австралії – 56,7%.

— У 2015 році серед українських IT-компаній відстежується тенденція, пов’язана з підвищення рівня складності IT-проектів, які створення. Це тягне за собою безперервне активне підвищення кваліфікації фахівців і зростання професіоналізму.

Варто відзначити, що представники IT аутсорсингу України сьогодні чітко актуалізують існуючі прогалини і всіма силами вкладаються в розвиток галузі. Про це говорять, освітні програми, об’єднання, конференції та ряд ініціатив, які вже просунули IT в Україні на кілька кроків вперед. Зокрема, 26 березня у Львові відбудеться Lviv Outsourcing Forum 2016 “Неперервні зміни – адекватність ринку”  

Lviv Outsourcing Forum

Конференція покликана стати майданчиком для обміну досідом, напрацюваннями та способами вирішення наболілих проблем, з якими стикаються експерти-практики, власники та директори IT-аутсорсингових компаній, представники компаній-замовників аутсорсингових послуг, консалтингові та продуктові компанії.

Саме тут ви маєте унікальну можливіть поспілкуватись з більшістю колег по цеху, ексклюзивну практичну інформацію від гравців ринку, про яку не говорять публічно та познайомитись з потенційними партнерами для ваших проектів.  Кількість місць обмежена, зареєструйся і не пропусти унікальну можливість :)

About the author

Admin


What are your thoughts?