Київський програміст самотужки створює онлайн-гру і збирає на неї гроші на Kickstarter
394 views

Київський програміст самотужки створює онлайн-гру і збирає на неї гроші на Kickstarter

 
Півтори роки тому, після 10-річної роботи фрілансом та керівником в різних ігрових проектах, Кирило Мегет вирішив робити свій власний проект – Universum:War Front.

Universum:War Front

Universum:War Front

Надихнули Кирила на створення власного шедевру такі проекти як:

  • Dota (елемент гемплея в стилі MOBA)
  • Starcaft/Warhammer (ігрова атмосфера і RTS елементи)
  • Battlefield і StarWars (висока динаміка боїв з керуванням від першої особи)

Як розповів Кирило, на самому початку, він не чекав ніяких інвесторів і сторонньої допомоги, а насамперед зробити круту презентацію проекту, а вже потім рухатися далі. Протягом 1,5 року приходилось самому виконувати роботу у всіх областях розробки. Кожного дня, без вихідних по 16 годин на день. Розробку тримав в секреті, щоб не зіпсувати перше враження.

Universum:War Front – це гра жанру Sci- Fi Multiplayer Battle Arena . Multiplayer режим в чомусь нагадує класичну DotA. Головна завдання полягає в тому, щоб знищити бази противника. Змагаються між собою дві команди. Кожен гравець керує своїм героєм, який походу гри вдосконалюється: отримує досвід, заробляє золото, купує та продає різні предмети. Золото отримується від вбивства різних істот, а також за вбивство героя.

За задумом Кирила, всі дії будуть відбуватися серед мальовничих куточків різних планет. Сюжет гри буде розповідати про те, що трапиться з людством, коли воно почне свою космічну експансію. Кожен гравець може вибирати і налаштовувати героїв, будувати різного типу обороні споруди. Також у грі будуть доступні кілька десятків планет та безліч героїв.

Kickstarter – це проект, який дає можливість зробити гру такою, якою її бачать потенційні гравці, а не тільки інвестор. Брайан Дін погодився допомогти Кирилові в організації американської кампанії для виходу на Kickstarter. Тепер Киирло намагається поширити інформацію про проект і очікує результат кампанії. Від підтримки Kickstarter багато чого залежить, а саме: можна буде сподіватись, що можна буде запросити в проект інших талановитих розробників – друзів і колег по минулим проектам.

Джерело: AIN.UA

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?