У Львові створили робота-розвідника для потреб АТО.
707 views

У Львові створили робота-розвідника для потреб АТО.

Над робото-технічною системою працювали впродовж місяця. Нині дослідний зразок проходить тестові випробування, після чого його готові передати на схід. Про це розповів один з розробників Ростислав Пасічник. 

Самохідну радіокермовану машину склали на одному з підприємств міста у співпраці з місцевими науковцями. Апарат може не лише збирати інформацію, а й доправляти до 300 кілограмів вантажу та зброї, а також евакуювати поранених. Робото-технічна система виглядає як зменшений у кілька разів БТР. 

218

Запас ходу у робота складає 6 годин, та при цьому на нього можна встановлювати акумулятори з будь-якої іншої техніки. Механізм здатний працювати в умовах від -40 до +80 градусів по Цельсію під дождем, снігом або градом. І при цьому ціна його в десять разів нижча за ціну закордонних аналогів, стверджують розробники.

Спеціально для потреб воєнних в зоні АТО, інженери розробили гусенеці, за допомогою яких  робот може їздити по ступенькам.

59

Управляти роботом можна дистанційно. Через захищений радіоканал устанома може віддалятися від центру управління на декілька кілометрів.

Партію роботів вже замовила львівська мерія та українська Нацгвардія.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?