В український стартап CheckiO проінвестували $ 750 000
879 views

В український стартап CheckiO проінвестували $ 750 000

Свій перший раунд інвестицій український страртап CheckiO закриває з рахунком в $750 000. Разом з TA Venture його інвестором став фонд Vegas Tech Fund, а також бізнес-ангели Боб Мейсон та Джей Бетсон, – про це повідомляє AIN.ua.Ідея навчання через гру належить Олександру Лябаху, що і заснував даний проект в грудні 2012 року.

CheckiO

CheckiO

CheckiO пропонує інтерактивне рішення: для проходження місії чи переходу на наступний рівень потрібно написати програмний код. На останніх рівнях користувачі вчаться, як будувати штучний інтелект і змагаються, хто з них набере найбільше балів. Тому даний продукт є особливо корисним для початківців, адже для того, щоб дістатись наступного рівня потрібно набути певних знань і навичок.

Цікаво, що вперше ігровий інструмент CheckiO помітили ще в 2012 році на конференції IDCEE. Тоді венчурний фонд TA Venture зацікавився підвищенням кваліфікації розробників, а також загальною комп’ютерною грамотністю. За даними порталу, на даний момент вже є більше 25 тисяч користувачів, українці серед них — на третьому місці. Гравці вже запропонували більше 45 тисяч програмних рішень для пазлів і ігрових завдань. Для проходження ігрових місій використовується мова Python, але незабаром буде запущена також версія для JavaScript та інші мови програмування.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?