В Україні запускають ще один венчурний фонд.
1,274 views

В Україні запускають ще один венчурний фонд.

16 травня було оголошено про запуск нового венчурного фонда в Україні. Новий фонд буде працювати в партнерстві з стартап-інкубатором HappyFarm.

Серед партнерів фонду: Михайло Мірошниченко (партнер Value Adding Company), Дмитро Полковський (керуючий директор компанії «Аваль-Брок»); Ігор Шойфот (серійний підприємець та парнер в TMT Investments фонді); Брайан Сатьянатан (бізнес-ангел, топ-менеджер в Emerging Technologies в Turner); Джон Нордмарк (генеральний директор UsingMiles.com); Юрій Чайка (бізнес-ангел, засновник IVEXE Innovation Ventures)

Розмір фонду складе близько 5-10 млн. долларів. Планується, що фонд буде інвестувати в проекти на seed-стадії. Також особливістю фонду буде підтримка проектів і доінвестовування на протязі всього життєвого циклу стартапу. Таким чином сумарний розмір інвестування може складати від $30 тис. до $300 тис. Відбирати проекти фонду буде допомагати бізнес-інкубатор HappyFarm.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?