Український венчурний фонд TAVenture інвестував в новозеландський стартап TranscribeMe
1,014 views

Український венчурний фонд TAVenture інвестував в новозеландський стартап TranscribeMe

Український венчурний фонд TAVentureінвестував в новозеландський стартап TranscribeMe. Схоже на те, що TA Ventures приєдналось до ангельського раунду в $950 тисяч долларів від Keiretsu, TEC Ventures, Tech Coast Angels, Sierra Angels, ICE Angels, Maverick Angels, Sand Hill Angels. Сума інвестицій від власне TA Ventures не розголошується.

TranscribeMe

TranscribeMe

TranscribeMe – це мобільний додаток глобального стартапу з новозеландськими коренями Audio Scribe. Сервіс пропонує транскрибцію аудіо в текст на
протязі одного дня. Хоча ідея сервісу, що здійснює ручну транскрибцію аудіо в текст далеко не нова, конкурентна перевага TranscribeMe – світова краудсорсингова спільнота. Використання великої кількості фрілансерів дозволяє знизити ціни на траскриби з звичних $1.5-$2.5 до менше ніж одного доллара за хвилину.

Засновник компанії – Олексій Дунаєв, колишній киянин, що в 9-му класі емігрував в Нову Зеландію.

Компанія була заснована в вересні 2011 року, в лютому 2012 була презентована на DEMO Day Asia, а в травні 2012 залучила $450 тисяч посівних інвестицій. Зараз оперує зі своєї штаб-квартири в Сан-Франциско.

TA Venture – український інвестиційний фонд, котрий очолює Вікторія Тигипко. Компанія зареєстрована в Люксембурзі та управляє капіталом в $50 мільйонів. Компанія була заснована в 2011 році і уже встигла проінвестувати в 13 стартапів, серед яких наприклад: Bravofly – система резервування авіаквитків та готелів, Flaconi – німецький інтернет-магазин брендової парфюмерії, Sumup – німецький сервіс прийому платежів на смартфонах, GetGoing – глобальний сервіс продажу дисконтованих авіаквитків.

Коментар про угоду від Вікторія Тігіпко, керуючого директору фонду TA Venture.
Вікторія Тигипко
“Наш фонд тримає фокус на проектах, які вирішують якусь конкретну проблему на глобальному ринку. Компанія TranscribeMe – якраз такий проект. Її послуги з переведення звукової інформації в текстовий формат дуже затребувані і в бізнес-спільноті, і серед приватних клієнтів. Компанія також працює в дуже перспективному сегменті мобільних додатків. І це безперечний плюс.
Це одним аргументом на користь інвестицій в цю компанію для нас стало те, що TranscribeMe має плани щодо виходу на російсько- та україномовний ринок на початку 2013 року. Крім того, дуже приємно, що засновники компанії – українці.”

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?