BaaS в мобільній розробці
980 views

BaaS в мобільній розробці

BaaS в мобільній розробці

Важливий момент у розробці успішних додатків це уникати створення власних велосипедів. Це не дасть 100 % процентного успіху вашої програми, але шанси підвищить. Адже використовуючи чужий велосипед, ви зможете заощадити свій час розробки. Найчастіше у розробника мобільного додатку немає досвіду в роботі над серверної частиною, що може, або урізати функціональність програми, або ж збільшити вартість його розробки в часі і\або грошах.

Згадаємо також про велосипеди, наскільки часто використовується однаковий серверний функціонал в додатках? Майже у всіх додатках раніше, чи пізніше з’являється можливість реєстрації і аутентифікації користувачів, збереження частини даних для користувача, і\або чату. До всіх цих завдань додається пошук рішень хостінгу і опрацювання API.

Але, навіщо будувати велосипеди, якщо можна взяти готове рішення. Зараз на ринку представлено вже понад 40 сервісів BaaS (Backend as a Service) надають готові серверні рішення, найбільш популярні з них: Parse, StackMob, Backendless, QuickBlox.

У кожного з цих сервісів є свої плюси і мінуси, у QuickBlox на даний момент є 2 великих плюси які відрізняють його від інших сервісів: великий безкоштовний план і спеціалізація на комунікаціях.

Це дозволяє протягом пари днів додати функціональність чату (текст, і\або аудіо, і\або відео) в свій додаток, використовуючи QuickBlox SDK (iPhone, Android, Blackberry, Windows Phone). Ознайомитися з прикладами додатків можна на http://quickblox.com/developers/

Чи варто пробувати цей сервіс вирішувати вам.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?