Microsoft відкрила магазин додатків Windows Store для України.
1,424 views

Microsoft відкрила магазин додатків Windows Store для України.

5 грудня цього року Microsoft відкрила магазин додатків Windows Store для України.

Windows Store

Windows Store


“On December 5, 2012 Ukraine became 121st developer market (you can sell into 231 markets) in Windows Store. Дякую всім за підтримку та терпіння!” – написав в своєму Facebook сьогодні директор Microsoft Україна Дмитро Шимків.

Магазин Windows Store буде обслуговувати нову операційну систему Windows 8. За перший місяць продаж Microsoft продала близько 40 мільйонів копій цієї операційної системи.

Для розробки додатків можна використовувати HTML5, CSS3 та JavaScript. Якщо є досвід з Microsoft .NET, Windows Presentation Foundation чи Microsoft Silverlight, то можна створювати додатки магазину Windows на XAML з мовою підтримки на C++, C# чи Microsoft Visual Basic. Для тих, хто знайомий з Microsoft DirectX, то можна створювати додатки з підтримкою DirectX на C++ чи HLSL для того, щоб повністю задіювати можливості графічного обладнання.

Windows Store

Windows Store

Серед переваг для розробників мобільних додатків компанія пропонує більший відсоток заробітку – 80% при досягненні продаж в $25 000. До досягнення цієї суми девелоперу залишається вже стандартних 70%. Вартість реєстрації в Windows Store для фізичних осіб складає $49, а для організацій – $99.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?