Забронюйте дату: 19 грудня відбудеться безкоштовний майстер-клас Ігоря Шойфота в Києві
695 views

Забронюйте дату: 19 грудня відбудеться безкоштовний майстер-клас Ігоря Шойфота в Києві

19 грудня відбудеться спільний захід Founder Institute, Happy Farm та Eastlabs – безкоштовний майстер-клас Ігоря Шойфота в Києві. Подія відбудеться у приміщенні культурно-освітнього центру «Майстер Клас» о 19-00, за адресою вул. Лаврська 16а.

Участь в заході абсолютно безкоштовна. Щоб взяти участь у заході потрібно зареєструватись на сайті Founders Institute Ukraine.

Ігор Шойфот – Голова Ради Директорів бізнес-інкубатору Happy Farm, успішний серійний підприємець та інвестор з Кремнієвої Долини, з досвідом створення 10 компаній. Ігор є співзасновником компанії Fotki.com – одного із найбільших у світі сайтів фотографій (5 мільйонів користувачів, 2 млрд. фотографій) та партнером Фонду TMT Investments, інвестором у компаніях Backblaze, Wrike, Socialize, PeekYou, Wanelo та багато інших. Ігор викладає в Каліфорнійському Університеті Берклі.

Founder Institute – це найбільша в світі мережа стартап акселераторів з центром у Кремнієвій Долині. Сьогодні програма представлена більш ніж в 34 містах і включає понад 900 менторів, 650+ компаній-випускників, десятки партнерів та інвесторів. Київ став першим містом в Центральній та Східній Європі, що прийматиме програму Founder Institute. На даний момент триває подача заявок на участь в програмі, яка розпочинається в березні 2013 року. Founder Institute Ukraine ставить за мету збільшити кількість успішних та життєздатних компаній в Україні. Партнером FI в Україні в виступає технологічно-інвестиційна компанія KM Core.

Happy Farm – це перший в Україні бізнес-інкубатор повного циклу, який займається пошуком і комерціалізацією нових технологій в IT. Бізнес-інкубатор пропонує стартапам інтенсивну роботу з менторами, радниками і інвесторами, програму індивідуального розвитку і «повне занурення» за формулою «2-1-2». Перші та останні два місяці команди проводять в Україні, один місяць на стажуванні в США, Кремнієвій Долині. Частину інвестицій команди отримують у грошовому еквіваленті до 15 000 доларів. Бізнес-інкубатор Happy Farm з’явився як логічне продовження всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив», який проводиться з 2009 року. Велика база інноваційних ідей та проектів, аналітика найбільш перспективних галузей розвитку, позитивні відгуки експертів і учасників конкурсу про якість проектів дозволили розширити формат конкурсу до бізнес-інкубатора.

Eastlabs – це київський акселератор з повним циклом підтримки для стартапів, які працюють з веб та мобільними технологіями. EastLabs пропонує початкові інвестиції, офісні приміщення, програму розвитку бізнесу, менторство та підтримку щодо отримання наступних раундів інвестицій. EastLabs вже підтримав 8 команд з цікавими глобальними ідеями і має можливість одночасно підтримувати до 10 стартапів. Заявки від технологічних підприємців на фінансування EastLabs розглядаються на постійній основі.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?