Український сервіс для ресторанів підняв $ 12 млн.
236 views

Український сервіс для ресторанів підняв $ 12 млн.

Команда Settle запустила в США новий мобільний додаток під назвою Allset. Він дає можливість одночасно бронювати столик і робити попереднє замовлення страв. Allset розрахований на зайнятих людей, які не хочуть обідати в офісі, а ходять для цього в кафе і ресторани.

Allset планує працювати з ресторанами, які пропонують сніданки і ланчі в ділових районах міста і вирішувати проблему бронювання столиків в обідній час-пік. Розробники додатку впевнені, що він дозволить зекономити користувачу до 40 хвилин часу.

“Ми розраховуємо на те, що додадок залучить нових клієнтів, прискорить час обслуговування і збільшить продажі обідів на 10%”, – розповідає Мікі Брюс, власник The Lunchpad — одного з закладів, які вирішило спробувати Allset.

З кожного замовлення проект буде заробляти по $2: $1 — за рахунок закладу, $1 — за рахунок користувача. За основу беруться саме одне замовлення, тобто навіть для групи з 10 людей плата буде $1. Як працює додаток можна побачити на відео презентації:

Зараз додаток встановили і успішно використовують 12 ресторанів Сан-Франциско і Пало-Альто: Arte Ristorante, Atlas Tap Room, Birba, Boulevard, Farmhouse Kitchen, Il Casaro, La Mar, Les Clos, Mochica, Prospect, The Lunchpad, The Monk’s Kettle. Додатки для iOS и Android доступні для завантаження.

Також компанія заявила про залучення $1,5 млн. В цьому раунді брав участь український фонд SMRK, співзасновником якого є керуючий MacPaw Олександр Косован, а також приватний інвестор і підприємець Олександр Черняк, співзасновник проекту CarPrice.ru. Кошти планують витратити на маркетинг і найм нових співробітників.

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?