В Україні запустять систему онлайн-верифікації громадянина BankID
1,178 views

В Україні запустять систему онлайн-верифікації громадянина BankID

В Україні запускають систему онлайн-верифікації громадянина BankID. Це спільний проект «Приватбанку» та «Ощадбанку». За словами IT-директора «ПриватБанку» Дмитра Дубілета, зараз йде процес інтеграції системи з ЛМР, МВС та іншими державними структурами.

«Я вважаю, що це дуже велика подія для України. Справжній прорив в електронному управлінні містом», – заявив він.

Українська система онлайн-верифікації BankID створена за зразком систем, які вже давно використовуються у Швеції і Фінляндії. Система дозволяє підтвердити особу користувача в інтернеті, використовуючи його банківські дані, і працює за принципом верифікації через Facebook.

Наприклад, користувач заходить на сайт МВС, натискає на кнопку «Увійти через BankID», вибирає свій банк і дає системі МВС доступ до даних, які вона запитує. Це може бути ім’я, прізвище, по батькові, а також номер і серія паспорта. Таким чином, сайт МВС переконається, що користувач – реальна людина, а не шахрай.

Справжній прорив в електронному управлінні містом

Справжній прорив в електронному управлінні містом

За словами Дубілета, з допомогою BankID користувач зможе не тільки отримати виписки і різні документи на державних сайтах онлайн, але й сплатити будь-які держпослуги, адже банківська система верифікації надає миттєвий доступ до картки.

Поки-що до системи підключені тільки «ПриватБанк» і «ОщадБанк», проте в майбутньому до BankID зможуть приєднатися й інші фінансові структури.

За матеріалами видання AIN.UA

About the author

Admin


What are your thoughts?