ЄБРР інвестуватиме $50-60 млн в українські IT-компанії
614 views

ЄБРР інвестуватиме $50-60 млн в українські IT-компанії

Європейський банк реконструкції і розвитку планує на початку 2015 року розпочати інвестування в українські компанії. Як заявив голова регіонального представництва ЄБРР Шевкі Аджунер, для цього планується створити фонд прямих інвестицій у розмірі $50-60 млн.

Як наголосив пан Аджунер під час прес-конференції в агентстві «Інтерфакс» фонд буде орієнтованим на технологічні компанії, а також на сферу IT.

«Цей проект схожий на нинішні інвестиції банку в українські компанії, які фінансуються за рахунок банку. Проект ще має пройти внутрішнє узгодження. Але в планах запустити його на початку наступного року», заявив Аджунер.

The Jacques de Larosiere lecture

ЄБРР – один з найбільших фінансових інвесторів в Україні. До жовтня 2014 року 337 українських проектів було проінвестовано на EUR 9,8 млрд ($12,4 млрд) за рахунок компанії.

Втім, Андрій Колодюк, голова наглядової ради асоціації UVCA (Ukrainian Venture Capital Association), яка працює з українськими стартапами, зауважує, що зараз ведуться переговори з приводу інвестування за схемою matching funds, за якою ЄБРР передає фінансові активи українським фондам для реінвестування.

За матеріалами ain.ua

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?