Facebook купив Gowalla
726 views

Facebook купив Gowalla

Про угоду вперше повідомило CNN Money і пізніше підтвердив TechCrunch з незалежних джерел. Сума і умови угоди не розголошуються. Невідоме джерело також повідомило, що команда Gowalla буде працювати над Facebook Timeline і повністю переїде в центральний офіс Facebook в Palo Alto.

Facebook Timeline був вперше презентований Марком Цукербергом на власній конференції F8. Timeline дозволяє користувачам документувати своє життя в фотографіях, подіях, місцях де побував і інших артефактах. Спогради потім можна переглядати у вигляді однієї вертикальної сторінки.

Gowalla з’явилась в 2009 році як прямий конкурент популярного чекін сервісу Foursquare і відрізнялась лише крашими ігровими механіками і симпатичнішими іконками. В продовж 2010 Foursquare випередило Gowalla на порядок в залученні користувачів і клієнтській активності. Тоді компанія перестала копіювати конкурента і на початку року зосередилась на створенні історій про відвідини користувачами місць, доповнюючи їх фотографіями.

Для Facebook було б логічно добавити до чекінів в Facebook місцях і фотографій GPS-координати. Проте поки що невідомо чи залишить Facebook додаток Gowalla живим. Думаю, що Facebook більш цікава талановита команда Gowalla ніж її технології.

Раніше Facebook уже купував Beluga, Hot Potato, Drop.io, Snaput і Digital Staircase для того, щоб отримати талановитих інженерів.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?