Facebook досяг вартості в 190 мільярдів долларів.
750 views

Facebook досяг вартості в 190 мільярдів долларів.

Капіталізація Facebook досягла $190 мільярдів, що більше за ринкову вартість Amazon, що зараз складає $165 мільярдів і приблизно дорівнює половині вартості Google чи Microsoft.

Марк Цукерберг

Марк Цукерберг

Так ринок відреагував на доходи компанії, що б’ють прогнози вже восьмий квартал підряд. Зокрема в другому кварталі 2014 року соціальна мережа заробила $2.91 мільярди долларів і змогла виплатити $0.42 доллари на акцію. Одна акція компанії зараз торгується в районі $75.

Доходи Facebook на одного користувача

Доходи Facebook на одного користувача

Загалом у Facebook зараз 1.32 мільярди активних щомісячних користувачів та 829 мільйонів щоденних. Тобто 63% відвідувачів користується сервісом кожного дня. Також компанії за рік вдалось підняти з 16 хвилин до 40 хвилин середній час перебування в сервісі в США.

Коли Facebook виходив на біржу в травні 2012 року за фантастичної тоді оцінки в $100 мільярдів було багато розмов про “інвестиційну бульбашку” та обман Цукербергом інвесторів. Пересічна аудиторія не розуміла сенсу покупок Instagram (в квітні 2012 за $1 мільярд) та WhatsApp(в лютому 2014 за $19 мільярдів). Пройшло два роки, компанія подолала більшість своїх викликів, найбільший з яких транзит користувачів в Mobile, і зараз тестує нові напрямки і ніші. Зокрема нещодавно Facebook купив за $2 мільярди Oculus та тестує кнопку “купити” всередині соціальної мережі.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?