Одеський стартап «Казначей» отримав $ 50 000 інвестицій від польського інкубатора Next.Step
991 views

Одеський стартап «Казначей» отримав $ 50 000 інвестицій від польського інкубатора Next.Step

Український стартап «Казначей», що базується в Одесі, привернув інвестиції в розмірі $ 50 000 від польського інкубатора Next.Step. Гроші підуть на запуск пілотного проекту в Польщі з можливістю подальшого виходу на ринки інших європейських країн. У разі успішного розвитку стартап розраховує залучити від Next.Step додаткові $ 200 000. Паралельно Казначей” запустився в Росії, підключив перших клієнтів і до кінця року збирається відкрити там представництво.

«Казначей» – це хмарна процесінгова платформа для інтернет-сайтів і мобільних додатків, за допомогою якої покупці можуть оплатити товари чи послуги в інтернет будь якою легально існуючої валютою (банківські картки, електронні гроші, через термінали самообслуговування або в кредит), а продавець – одержати гроші на рахунок або карту. Система працює з банківськими картами Visa / MasterCard, Приват 24, LiqPay, терміналами самообслуговування Приватбанку і iBox та платіжними системами Monexy, GlobalMoney і Webmoney.
На сьогодні стартап працює в якості агента шести банків в Україні, Росії і Європі і за останні сім місяців роботи підключив більше 1000 клієнтів. Також проект зараз знаходиться у пошуках інвестицій для розвитку в Росії і Казахстані.

team_kaznachey1

До цього «Казначей» вже залучав $ 200 000 від бізнес-інкубатора WannaBiz та міжнародної IT-компанії, а ще раніше – $ 30 000 посівних інвестицій від приватного інвестора. Гроші пішли на розробку першої версії платформи, забезпечення операційної роботи компанії, створення і запуск активних продажів, маркетинг і вихід на самоокупність. У 2012 році, за рахунок власних коштів засновників (приблизно $ 35 000) була створена хмарна версія платформи.

«Казначей» став першою інвестицією польської компанії Next.Step, яка в травні 2014 заявила про створення інвестфонду на $ 100 млн для українських стартапів.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?