У Львові 6 червня відбудеться Lviv eCommerce Forum 2015
846 views

У Львові 6 червня відбудеться Lviv eCommerce Forum 2015

6 червня відбудеться Lviv eCommerce Forum 2015. Програма події складатиметься з виступів спікерів, які є провідними фахівцями сфери. Зокрема, цього року ми очікуємо близько 250 учасників та понад 35 доповідачів.

Для кого:
– Власники інтернет-магазинів
– Інтернет-підприємці та представники eCommerce-бізнесу
– Представники web-студій
– Розробники програмного забезпечення
– Інтернет-маркетологи
– Стартапери
– IT-спеціалісти
– Працівники сервісу перевезень і доставок
– Власники та директори компаній з Західної України
– СЕО і SMM , а також інші спеціалісти, які працюють в галузі eCommerce

Чому це цікаво саме ВАМ?
Конференція створена для власників інтернет-магазинів, підприємців, які ведуть свій бізнес через інтернет та решти гравців індустрії, а також усіх охочих. Щороку подія збирає понад 200 учасників.

Що дасть Вам участь у конференції:

На конференції Ви дізнаєтеся про:
– створення та покращення сайтів інтернет-магазинів
– підвищення їх конверсії
– правильну взаємодію з клієнтами в онлайн-середовищі
– особливості аналізу поведінки відвідувачів
– контекстну рекламу, соціальні медіа та чимало цікавого.

Як наголошує організатор конференції, івент-менеджер Lviv Startup Club Катерина Успенська, конференція підтримує антикризовий вектор та допоможе людям знайти потрібні контакти, освоїти нетворкінг, відкрити для себе родзинки електронної комерції, наприклад, покращення співпраці роботодавця з колл-центрами, нові тенденції СЕО та чимало цікавого.

«Електронна комерція займає дедалі більше місця у житті людей. Вдалий бізнес не можливий без гарно організованого eCommerce.
У численних подорожах закордоном я побачила, що тамтешній eCommerce-простір настільки добре інтегрований у життя кожного, що стає корисним як для пересічного громадянина, так і для бізнесу.
Наша мета як організаторів – зробити українську електронну комерцію більш орієнтованою на кінцевого споживача. А також хочемо навчити гравців ринку працювати у кризовий період та збільшувати прибуток», – розповіла вона.

Конференція проходитиме в три потоки: “eCommerce бізнес”, “Маркетинг для eCommerce-проектів і розробників програмного забезпечення” та “ eCommerce-development”.

Кожен з учасників матиме можливість здійснювати переходи між потоками та вибирати ті доповіді, які є найбільш цікавими, для себе, і звісно гарно провести час в компанії однодумців та обмінятись досвідом.

Доповідачі:

Денис Береговий – (Юскутум, юрист) “Чим володіє інтернет-магазин і що з цього приводу думає інвестор”
Дмитро Кудренко – (Керівник системи повторних продажів eSputnik) “25 тактик для інтернет магазинів які працюють, але про які мало знають.”
Галіца Олег – (SEO-Fix, засновник) “Методологія збору семантичного ядра”
Давидич Марія – (“Фокстрот”, старший спеціаліст з платних каналів трафіку) “Маркетинг eCommerce-проектів в антикризових умовах”
Омеляненко Тарас – (Digital Consulting Laboratory, CEO) Омеляненко Тарас “Використання та розробка RESTful API у eCommerce” та ін.

На цій конференції організатори роблять акцент на два напрямки: інтенсивне навчання та обмін досвідом у денний час, а також відпочинок та неформальне спілкування з лідерами галузі на яскравій афтепаті.

Місце проведення: м. Львів, пл. Міцкевича, 1, гот. «Жорж».

Організатор – Lviv Startup Club
Генеральний партнер – StartupLine

Реєстрація на конференцію: icomm.lviv.ua/register

About the author

Admin


What are your thoughts?