З’явився акумулятор Tesla для дому
848 views

З’явився акумулятор Tesla для дому

Ілон Маск розповів про акумулятор нового типу, який призначений для застосування в домашній сфері. Такі акумулятори Tesla вже використовуються в деяких будинках в тестових цілях. Зокрема, у Каліфорнії налічується 230 таких будинків, ще 100 будинків розташовані в інших штатах.

Батарея встановлюється на висоті 1,5 фути (близько 46 см) від землі і повинна мати вільний простір не менше 1 фута (близько 30 см) навколо. Сам пристрій має висоту 3 фути (близько 91 см) і ширину 2,5 фути (близько 76 см). Батарея не вимагає обслуговування та в процесі роботи не видає шуму. У її конструкцію включений інвертер.

Її ціна складе $13 тис. Однак місцева компанія Pacific Gas & Electric, яка надає комунальні послуги, пропонує знижку в розмірі 50% від вартості. В експлуатації домашньої батареї Tesla також є цікаві фактори – керувати роботою батареї можна через веб-додаток або мобільний додаток для iPhone. Акумулятор може повністю заряджатися від сонячної батареї, а потім віддавати енергію в енергетичну мережу. Також акумулятор можна заряджати від звичайних генераторів при повній відсутності енергопостачання в мережі.

Акумулятор можна заряджати від звичайних генераторів

Акумулятор можна заряджати від звичайних генераторів

Пристрій також регулярно отримує безкоштовні оновлення вбудованого програмного забезпечення через бездротове з’єднання.

За матеріалами itc.ua

About the author

Admin


What are your thoughts?