Стартап-пітч ідей онлайн: MyConferenceRoom
910 views

Стартап-пітч ідей онлайн: MyConferenceRoom

Назва стартапу: MyConferenceroom

Опис проекту: 

Основна ідея сервісу – можливість взаємодії учасників заходу між собою. Люди беруть участь у заходах, щоб не тільки послухати доповідачів, але і придбати нові корисні контакти. Тепер не має значення, проведено захід або воно буде проводитися, присутній учасник на заході або бере участь віддалено. За допомогою сервісу MyConferenceRoom організатори заходів отримують можливість не тільки залучити більше учасників, а й отримати додатковий дохід до початку заходу, в процесі його проведення і найголовніше – навіть після завершення заходу!

Цільова аудиторія – організатори різних заходів, а також їх учасники. Цільовий ринок -глобальний.

Проблема
Сервіс MyConferenceRoom вирішує головну проблему більшості заходів – спілкування між учасниками заходу. Ось приїхав чоловік на конференцію, де 5000 осіб учасників – а хто вони, чим займаються, чим цікавляться? Хто з присутніх може бути його партнером, замовником, з ким буде цікаво поспілкуватися потім? Незрозуміло! Можна сидіти через ряд від потенційного клієнта або партнера, і навіть не знати про це.

Спілкуватися можна тільки з тим, хто сидить поруч, але в перерві або кава-брейках познайомитися з усіма учасниками нереально. В результаті, витративши час і гроші на дорогу, житло, їжу та відвідування заходу, всі роз’їжджаються по домівках, так і не отримавши нових корисних для себе контактів. Знайома ситуація, не так?

Проект вже запущений з 17.05.2013

Сайт проекту: myconferenceroom.net

Бізнес-модель:

Ми пропонуємо організаторам заходів 85% доходу від використання сервісу MyConferenceRoom. Все, що їм потрібно зробити – розмістити свій захід і вказати реквізити для отримання оплати!

Конкуренти:

Подібні проекти – www.meetup.com, www.eventbright.com. Однак у них інша бізнес-модель (організатори повинні платити сервісу) і дещо інша реалізація.

Маркетинг:

Організатори залучають учасників, розміщуючи посилання на свій проект на сайті сервісу MyConferenceRoom. Це не вимагає від них ніяких додаткових зусиль і витрат, в той же час дозволяє отримати значний прибуток. Таким чином, просуванням сервісу займаються самі організатори заходів за відпрацьованими схемами.

Інвестиції: Проект шукає інвестицій для подальшого розвитку.

Команда: засновником є Кнабе Георгій Олексійович.
About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?