ПриватБанк запустив сервіс захищених платежів за онлайн-послуги
941 views

ПриватБанк запустив сервіс захищених платежів за онлайн-послуги

ПриватБанк запустив сервіс «Захищені платежі» за послуги та товари, що купуються в інтернет-магазинах, або в приватних осіб. Тепер клієнти зможуть впевнено оплачувати будь-які покупки картками за допомогою захищеного платежу та бути впевненими у своєчасному отриманні товарів. Гроші надходять на рахунок продавця тільки після того, як покупець підтвердить отримання послуги чи товару. Про це повідомила прес-служба ПриватБанку.

“Нова послуга вирішить проблему недовіри підприємцям і шахрайства під час купівель на аукціонах та сайтах оголошень. Ми прибираємо фактор шахрайства з інтернет-торгівлі, відкриваючи шлях добросовісним продавцям до масового покупця”, – розповіла керівник департаменту E-Commerce Христина Кармазіна.

За її словами, тим, хто постійно продає чи купує за допомогою сайтів безкоштовних оголошень, сервіс захищених платежів допоможе не лише уникнути шахрайства, а й зекономить на дорогих послугах післяплати. Скористатися послугою можна на сайті LiqPay або в Приват24.

Користуватись сервісом захищених платежів дуже просто

Користуватись сервісом захищених платежів дуже просто

В інтернет-магазині, окрім звичних способів оплати картками або в Приват24, тепер можна вибрати кнопку «Захищений платіж». Процес оплати товару нічим не відрізняється від звичайних платежів за допомогою картки. Інтернет-магазини можуть активувати функцію захищених платежів самостійно – як у кабінеті LiqPay «Бізнес», так і користуючись публічним API. Захищений платіж доступний і у разі оплати в магазинах, і в розрахунках з фізичними особами.

Якщо ж виникнуть конфліктні ситуації – адміністрація сервісу проводить процедуру диспуту між покупцем і продавцем для об’єктивного розслідування ситуації та повернення грошей у разі підтвердження недобросовісності однієї зі сторін угоди. Процесинг сервісу захищених платежів здійснює ПриватБанк.

About the author

Admin


What are your thoughts?