Український сервіс мобільної навігації QROK отримав $ 500 000
600 views

Український сервіс мобільної навігації QROK отримав $ 500 000

Український стартап, який займається розробкою сервісу QROK, нещодавно закрив угоду з українською та прибалтійською інвесткомпанієми. Стартап залучив $ 500 000, а інвестори отримали 20% -ву частку в компанії. Після раунду інвестицій компанія поміняла українську юрособу на австрійську QROK Gmbh. До цього в проект вже було вкладено $ 100 000 особистих коштів засновника Ігоря Сніжко. Зараз у команді – 13 осіб, стартап працює одночасно над іншими проектами, але поки в stealthрежимі.

QROK – це мобільний додаток навігації по будівлях і торговим центрам (дозволяє знаходити товари поблизу, визначати маршрут, знайомитися з акціями брендів і т.д.). 6 грудня в Києві запускається торгово-розважальний комплекс «Проспект», навігаційна система стартапу буде в ньому працювати.

qrok4

Залучені кошти планується витратити не зовсім традиційним для українського стартапу способом: на укладення контракту з австрійською компанією Robin Hood Capital, яка спеціалізується на фінансовому і юридичному консалтингу для стартапів. «Вони допоможуть нам побудувати роботу з фінансами і маркетингову стратегію для діяльності на міжнародних ринках, – розповідає маркетинг-директор компанії Юджин Власов. RHC афілійована з австрійським офісом Deloitte, так що можна сказати, що юридичний супровід для нас буде забезпечувати Deloitte ».

Залучені кошти також підуть на роботу над продуктом і виходом на закордонні ринки: в Європу, США, ОАЕ.

 

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?