Український сервіс віртуалізації додатків rollApp залучив $ 1 млн від фондів LETA Capital і TMT Investments
879 views

Український сервіс віртуалізації додатків rollApp залучив $ 1 млн від фондів LETA Capital і TMT Investments

Розташована в Кремнієвій Долині компанія rollApp Inc створює технологію онлайн віртуалізації додатків, яка дозволить працювати з будь-якими існуючими програмами на будь-яких нових пристроях, без необхідності будь-якої модифікації цих програм.

Нещодавно rollApp Inc оголосив про залучення “Раунду А” фінансування у розмірі 1 млн. доларів від синдикату інвесторів. Фонд LETA Capital виступив у якості ведучого інвестора. Фонд TMT Investments, який здійснив посівну інвестицію в rollApp в 2011 році, також взяв участь у цьому раунді. Компанія планує використовувати отримані інвестиції для розширення списку підтримуваних платформ / пристроїв, виходу з фази безкоштовної бети, почала монетизації і переходу до повноцінної комерційної експлуатації свого сервісу.
twitter_icon
“RollApp усуває необхідність переписувати існуючі програмні продукти при появі на ринку нових пристроїв і операційних систем, – каже Володимир Павлов, засновник і генеральний директор компанії rollApp Inc. – Завдяки нашому сервісу, більше немає необхідності переробляти раніше створені програми під нові платформи. І немає необхідності створювати нові програми для роботи з існуючими файлами на нових пристроях. Вже сьогодні на rollApp опубліковано велику кількість популярних додатків, що дозволяють користувачам відкривати і редагувати файли практично всіх поширених типів: документи, електронні таблиці, презентації, електронні книги, діаграми, архіви, інженерні моделі, карти тощо Практично миттєво, з будь-якого пристрою, без необхідності що-небудь інсталювати або завантажувати “.

засновник і генеральний директор компанії rollApp Inc

Володимир Павлов-засновник і генеральний директор компанії rollApp Inc


“Ми не сумніваємося в успішній історії rollApp, – говорить Олександр Чачава, керуючий партнер LETA Capital, який також увійде до Ради директорів rollApp Inc. – Над проектом працює сильна команда засновників, їм вдалося залучити в rollApp кращих експертів планети. У компанії чітка і прозора стратегія розвитку. І найголовніше, rollApp знімає реальну проблему при роботі з різними платформами. Користувач повинен мати можливість працювати зі своїми програмами і документами незалежно від того, який девайс він використовує – rollApp вирішує це завдання на відмінно “.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?