Український стартап Settle отримав $1.5 мільйони, щоб позбутись офіціантів у Східній Європі
1,014 views

Український стартап Settle отримав $1.5 мільйони, щоб позбутись офіціантів у Східній Європі

Як повідомляє TechCrunch український стартап Settle отримав $1.5 мільйонів від московського інвестиційного фонду Life.SREDA. Капітал буде використано для експансії продукту у Східній Європі. Спочатку планується запуск в Києві, далі – Москва та Варшава. Засновником стартапу є Стас Матвієнко, котрий до цього займався проектом Advice Wallet.

Settle

Settle

Додаток є унікальним для ресторанів, оскільки дозволяє отримати аналітику щодо вподобань клієнтів та можливість сформувати на основі цих даних програму лояльності: якщо клієнт зробить замовлення на певну суму,  то отримає подарунок від закладу.

Кожен заклад, який долучився до проекту, отримає планшет з вже інстальованим додатком, який покаже повністю усю інформацію про активність клієнта.

Settle

Settle

Додаток дозволяє зробити замовлення й оплатити замовлення в ресторані без використання кредитних карток або готівки й врахувати при цьому розмір чайових за 10 сек.

Усі транзакції будуть проходити через ПриватБанк, з яким вже підписано угоду. Заробляти  Settle буде на комісії 3% – така сама комісія як і у банківських терміналах.

Settle

Settle

Стас Матвієнко, сподівається швидко вивести продукт на ринок завдяки 400 мерчантам та 35 000 користувачам Advice Wallet.

Варто зазначити, що закордонними аналогами стартапу є “Pay At Table” від PayPal, Square Order, Cover від компанії Uber, Dash, Tabbedout. А також ізраїльський MyCheck та лондонський Flypay. Проте у Східній Європі подібних проектів ще не було і стартап з такими інвестиціями буде тут першим.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?