Microsoft показали, як буде працювати переклад дзвінків Skype в режимі реального часу
726 views

Microsoft показали, як буде працювати переклад дзвінків Skype в режимі реального часу

Днями компанія Microsoft почала тестувати новий сервіс, який дозволяє переводити мова під час розмови по Skype в режимі реального часу. Програма отримувала назву Skype Translator і вже зараз доступна для завантаження за попередньою заявкою.

logo1-1065x590

Додаток Skype Translator не чергова гра маркетологів, а дійсно потрібний і корисний продукт, який допоможе подолати бар’єр при спілкуванні. Правда, є одна особливість. На момент тестування сервіс підтримує роботу з двома мовами: іспанською та англійською. Тільки дивно, чому під час демонстрації цієї функції на Code Conference як приклад вибрали англійську та німецьку. Взагалі, за словами представників компанії, в найближчому майбутньому Microsoft планує додати до 10 мов. Російська буде входити в цей список.

Ролик показує роботу технології. Skype Translator вже на даному етапі працює добре. Створенням цієї технолгии займалося дві команди: Skype і Microsoft Translator. Над самою програмою працювали понад 10 років. Крім голосу можна перекладати не тільки голосові дзвінки, але і звичайні повідомлення. У цьому плані мова йде вже про підтримку 45 мов (в бета-версії – 12 мов).

На The Verge навіть підказали код, який допоможе швидше отримати доступ до тестової версії Skype Translator – STVER4230. А на сайті реєстрації є спеціальний ролик з розряду «Як це працює».

 

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?