Екс-співробітник Apple представив додаток для перетворення iPad в другий екран MacBook
764 views

Екс-співробітник Apple представив додаток для перетворення iPad в другий екран MacBook

Колишній інженер Apple розробив додаток, що дозволяє перетворювати iPad в додатковий екран для MacBook. Як повідомляє видання Gigaom, програма повинна з’явитися в App Store до 21 грудня.

За допомогою програми Duet Display користувачі iPad зможуть підключати свій планшет до ноутбука Apple і використовувати його в якості другого екрану.

Судячи з демонстраційного відео програми, для підключення потрібно встановити дві версії Duet Display – одну для iOS і одну для Mac OS X Yosemite. При цьому пристрої також потрібно з’єднати між собою стандартним кабелем, що використовується для зарядки планшета.

Після синхронізації iPad починає функціонувати як допоміжний екран для основного комп’ютера, на який можна перетягувати для роботи файли, а також відкриті вікна браузера і інших програм.

Так як Duet Display являє собою всього лише окремий додаток, встановлений на планшет, під час роботи з ним iPad продовжує отримувати повідомлення від інших програм. При цьому дисплеєм гаджета можна керувати як дотиками, так і за допомогою мишки або тачпада на ноутбуці.

Творець програми, екс-співробітник корпорації Apple Рахул Дьюен (Rahul Dewan), на офіційному сайті програми обіцяє користувачам «нульовий рівень тормозу» при роботі з Duet Display. Протестувавши продукт, редактори Gigaom відзначають, що іноді програма все ж трохи повільно реагує на ті чи інші дії.

Точна дата релізу додатку поки невідома. Повідомляється, що воно все ще проходить фінальне затвердження в App Store. Вартість Duet Display в магазині Apple складе майже 15 доларів. У день виходу програму можна буде скачати за 10 доларів.

cf5cc88dbe92d88229ce

Duet Display – не перша спроба створити зручне рішення, що перетворює планшет в другій екран. За схожим принципом, наприклад, працює додаток Air Display. Він не потребує з’єднання через кабель і синхронізує дисплеї комп’ютерів і планшетів по Wi-Fi. Судячи з відгуків на програму в App Store, через бездротове з’єднання додаток постійно працює зі збоями що істотно ускладнює його використання.

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?