Майбутнє – не за “смартсіті”, а за “смарткантрі”
644 views

Майбутнє – не за “смартсіті”, а за “смарткантрі”

Прем’єр-міністр Сінгапуру Лі Сянлун у промові на Founders Forum Smart Nation заявив, що, на його думку, майбутнє не лише за «розумними містами». «Розумною» повинна стати вся країна. І саме зараз люди, як ніколи, готові до цього — для нового покоління стрімкий прогрес в IT-сфері є чимось повсякденним.

За його словами, різні технологічні ноу-хау можна інтегрувати в державну інфраструктуру. Багато міст світу намагаються бути «розумними»: Канзас-сіті, Ріо-де-Жанейро, Нью-Йорк.

Людям похилого віку теж потрібні технології, вважає Сянлун.
“IT варто застосовувати скрізь — навіть у сфері допомоги літнім людям. Це обумовлено специфікою суспільства, де кожна дев’ята людина прожила 65 років і більше”, – зазначив він.

Технології допоможуть людям старшого віку жити незалежно, у своїх соціальних групах, зі своїми мережами взаємодопомоги, а їхні діти будуть спокійні. Особливо якщо ми зможемо використовувати сенсори, додатки і віддалений моніторинг для того, щоб літні люди могли спілкуватися з іншими людьми і не втрачати уваги своїх дітей, онуків і тих, хто надає їм допомогу.

«Розумною» повинна стати вся країна

«Розумною» повинна стати вся країна

“Але необхідно захищати кіберпростір «розумної нації». Коли всі операції — рахунки, податки, соціальне забезпечення — йдуть в онлайн, то кожна діра в кібербезпеці може стати катастрофою. Тож безпеці всіх цих процесів слід приділяти особливу увагу”, – наголосив Прем’єр-міністр Сінгапуру.

За матеріалами apparat.cc

About the author

Admin


What are your thoughts?