4 методи, як за допомогою технологій змінювати суспільство
955 views

4 методи, як за допомогою технологій змінювати суспільство

Інформаційні технології сьогодні розвиваються так стрімко, що не бачити їх вплив на суспільство просто неможливо. Ми пропонуємо дайджест та короткий огляд кількох варіантів, які ви можете застосувати у вашому житті для позитивних змін на краще цілого громадянського суспільства.

1. Якщо ви можете писати код для Америки зараз – це чудово, але є багато відкритих питань, які могли б звернути вашу увагу на людей, які працюють з вами – приходьте на зустрічі, обнінюйтесь досвідом, виходьте з “широковідомого вузького кола людей”.

2. Стартап-підприємці можуть організовувати семінари на такі теми, як фінансування свого стартапу і пастки, щоб молоді ентузіасти стартапери могли уникнути зриву запуску свого проекту. Конференції-онлайн – ви можете брати участь з будь-якої точки світу, достатньо лише телефону та інтернету. Також варто звернути увагу на зростаючу кількість жінок-стартаперів.

Інформація - це сила

Інформація – це сила

3. Можна допомогти залучати більше дівчат до кодування. Ви можете або добровільно навчити дівчат коду, або створити свій код-клуб – чим не ідея? Чому це важливо? За словами опитувань значної частини жіночої аудиторії, в середній школі 74% дівчат висловлюють зацікавленість в науці, технології, інженерії та математиці, але при виборі вишу всього 0.3% дівчат вибирають інформатику. Давайте змінимо співвідношення.

4. Дізнайтеся про майбутні hackerspaces-події по всьому світу. Створіть список і додавайте щось своє, якщо ви знаєте про цікаву подію, адже ніщо так не цінується людьми сьогодні, як інформація.

За матеріалами www.huffingtonpost.com

About the author

Admin


What are your thoughts?