Як пройшла 6-а міжнародна конференція Sociality Rocks 2013
766 views

Як пройшла 6-а міжнародна конференція Sociality Rocks 2013

В кінці вересня прошла міжнародна конференція, присвячена соціальним іграм – Sociality Rocks! В готелі «Русь» зібрались команди професіоналів сфери соціальних та мобільних ігор, початківці, інді-девелопери, а також представники платформ та профільних видавництв.

На події учасники мали змогу почути безліч цікавих та корисних доповідей від експертів та визнаних лідерів індустрії. Серед доповідачів Sociality Rocks були такі як: Олександр Мамонтов з темою доповіді «Як створюються ігри, в які грають мільйони, на живих прикладах”, Дмитро Дубограєв розповів про те, «Як погубити свій IT бізнес за п’ять простих кроків – юридичні аспекти», “101 річ, яку потрібно знати кожному інді-розробнику” від Vlad Micu, Olivier Bernard, представник однієї з найбільших компаній, що розробляють аналітику – AppAnnie присвятив свій виступ темі “Про цифри, що лежать в основі App Store”, Юлія Палатовская розповіла про “Виклики і складнощі монетизації емоцій у F2P іграх”.

SR

Це далеко не повний перелік цікавих виступів. Адже за два дні вдалося пройти весь процес від розробки до просування ігор. На події обговорювалися тренди і прогнози розвитку соціальних та мобільних ігор, історії успішних соціальних продуктів, були висвітлені технічні нюанси створення ігор, а також представлені нові проекти в рамках Socializing Hub.SR2
Така насичена програма зібрала і не менш широку аудиторію. За словами організаторів, конференцію відвідали 583 учасника з 131 компанії з 17 країн (Росії, України, республіки Білорусь, Естонії, Латвії, Литви, республіки Молдова, а також США, Великобританії, Німеччини, Японії, Туреччини, Ізраїлю, Сінгапуру, Іспанії, Швеції, Польщі і навіть Чорногорії).

SR4
Партнером конференції виступив Тарас Тарасов, візіонер ігрової індустрії і засновник JoyRocks. Він провів майстер клас «Соціальні ігри для початківців». Це 90 хвилин чистої практики – від ідеї game developer, роботи над самим кодом, тестування програмного забезпечення і реакції на гру самих геймерів – до випуску продукту на ринок та її підтримку.

Sociality Rocks – найбільша міжнародна конференція у Східній Європі, присвячена бізнесу соціальних і мобільних ігор і додатків.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?