Забронюйте дату: 16 листопада відбудеться конференція Lviv PMDay 2013
700 views

Забронюйте дату: 16 листопада відбудеться конференція Lviv PMDay 2013

16 листопада відбудеться конференція Lviv PMDay 2013, котра присвячена новим підходам у проектному менеджменті в сфері ІТ. Організатором заходу виступає Lviv Startup Club, який також є організатором таких подій як: Lviv iCamp, GameDev Conference, Lviv eCommerce Forum, Mobile Development Day та ін.

Lviv PMDay 2013

Lviv PMDay 2013

Конференція орієнтована на проектних менеджерів, тімлідів, стартапів, фрілансерів, індженерів проектів, які хочуть розвинути свої навики управління, зробити свою роботу простішою та досягнути вищих результатів.

Зареєструватися на конференцію

На конференції будуть розглянуті такі проблеми:

  • Впровадження Agile-техніки
  • Людський фактор в управлінні
  • Специфіка проектного менеджменту в ІТ-галузі
  • Зменшення кількості переробок та робота без переробок взагалі
  • PMP-сертифікація та технології лідерства

Свої підходи до вирішення цих та інших проблем будуть презентувати провідні українські спеціалісти, а також гості з-за кордону. Очікується, що захід збере понад 170 учасників – гостей та спікерів. В рамках конференції також будуть круглі столи, де кожен бажаючий зможе задати експертам питання, які його цікавлять та біржа контактів, що покликана згуртувати ІТ- бізнес України.

Вартість перших 50 квитків на конференцію становить 400 грн. Відвідувачі, котрі вже встигли відвідати інші заходи Lviv StartupClub отримають знижки.
Детальнішу інформацію можна отримати на сайті:www.pmday.com.ua

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com