Український стартап E2E хоче зайнятись шифруванням в мережах GSM
774 views

Український стартап E2E хоче зайнятись шифруванням в мережах GSM

Проект працює з проблемою прослуховування розмов в мережах GSM. Всього у світі 4 мільярди користувачів мобільного зв’язку, які користуються цим стандартом.

Цільовою аудиторією є підприємці, політики, спеціальні служби. Зараз вирішується питання з орієнтацією проекту на внутрішній чи зовнішній ринки.

Пропонується розробити bluetooth гарнітуру, котра буде шифрувати голосові дані і передавати на телефон. Передбачається, що гарнітура буде сумістна з більшістю телефонів і буде працювати без додаткового ПЗ в телефоні.

Уже розроблено:

  • Програмний аналізатор GSM частот
  • Програмний модем v.29

Стартап знаходиться на етапі розробки прототипу.

Бізнес-модель проекту: самостійне виробництво і продаж blooth гарнітур через інтернет.

Основні проблеми з розповсюдженням в Україні і деяких країнах світу: сертифікація від СБУ чи інших спецслужб, з наданням чорних ходів. В кожній країні свій варіант.

Основні конкуренти, котрі зараз бачуть засновники і їх ключеві відмінності:

  • CryptoPhone G10 – Не варіант для людей, котрі хочуть користуватись повноцінними телефонами і смартфонами на базі Android чи iOs.
  • Cкремблери голосу – Виконують лише перестановку голосу а не шифрування, ці перестановки розкодовуються на компютері.
  • CellCrypt for iPhone & Android – Додатки для смартфонів, котрі здійснюють повноцінне шифрування – Хороше рішення, серед недоліків – дороговизна (1500 доларів на рік)
  • PhoneCrypt CSD -Для спілкування потрібен інтернет, voip рішення.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?