Максим Гринів з грою “Contre Jour” виграв iPad Game of the Year
1,940 views

Максим Гринів з грою “Contre Jour” виграв iPad Game of the Year

Максим Гринів зі своєю грою “Contre Jour” виграв одну з найпрестижніших премій в мобільних іграх – “iPad Game of the Year”.

Гра розроблялась Максом від початку цього року 7 місяців, потім ще 2 місяці були очікування релізу, оскільки паблішер – Chillingo вирішив не запускати її в середині літа, а запустити поближче до “back to school”. Остаточно гра була запущена 24 серпня цього року, аккурат на 20-річницю незалежності України. Добавимо, що це була перша гра для iOS, що отримала номінацію на E3 від GameCriticsAwards.

iPad Game of the Year – одна з найпрестижніших премій в галузі розробки мобільних ігор. Вона вручається всього одній грі на рік.

Попередньо “Contre Jour” виграла “iPad game of the Year” в Великобританії, Франції, Німеччині, Італії, Голландії, Іспанії, Гон-Конгу, Індонезії, Японії, Малайзії, Філліпінах, Сінгапурі, Тайланді і Вьєтнамі.

Також Максим завоював звання “Людина Року” на всеукраїнській конференції розробників ігор Flash GAMM.

Upd. Contra Jour номіновано на найкращу гру 2011 року порталом IGN в категорії Мобільні ігри, підкатегорія – “Best Puzzle Game”. IGN – один з найбільших англомовних новинних і інформаційних сайтів, що висвітлюють тематику компьютерних ігор.

Мобільний додаток Instagram було визнано “iPhone App of the Year”

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?