27 стартапів презентованих на 500 Startups Demo Day.
1,027 views

27 стартапів презентованих на 500 Startups Demo Day.

17 липня відбувалась презентація четвертого випуску стартап-акселератору 500 Startups повідомляє TechCrunch. Стартапи по черзі презентували себе перед інвесторами і профільними журналістами.

Нижче подано список з усіх 27 стартапів в алфавітному порядку і їх самопрезентація:

ActivityHero: Ми усуваємо проектний менеджмент з процесу виховання дитини. Сервіс спрощує знаходження, бронювання і координацію дитячої позашкільної активності та літнього таборування.

Bluefields: Розумно організований розважальний спорт. Ціль – заохотити і охопити аудиторію в 2.3 мільярди спортсменів-любителів.

Bombfell: Bombfell спрощує отримання одягу для чоловіків. Ми щомісяця відсилаємо посилку з дизайнерським одягом, що спеціально підібрана для вас стилістом.

Chalkable: Chalkable це магазин додатків для школи і платформа для роботи цих додатків.

Fontacto: Хмарна телефонна система для малого бізнесу в Мексиці та Латинській Америці. Google Voice (for Business) / RingCentral / Grasshopper для Латинської Америки.

Glyder: Правильний маркетинг для малого бізнесу. Простий, зручний та мобільний.

Groupiter: Ми зробимо ваш Dropbox соціальним. Додає групові обговорення до файлів, що поширюються в Dropbox.

Happy Inspector: Встановлює процедури перевірки орендованого житла.

Ingresse: Ingresse це перша соціальна платформа для купівлі квитків в Бразилії. Ми надаємо можливість людям знаходити улюблені події та організаторам подій охопити аудиторію. Кожен може безкоштовно створити подію та продавати квитки як професіонал.

Monogram: Monogram – ваш персональний стиліст на iPad. Ми допомагаємо вам знайти найкращі дизайнерські продукти та розпродажі грунтуючись на вашому стилі.

Network (бувший CardFlick): найрозумніший спосіб для професіоналів познайомитись і залишатись на зв’язку.

PublikDemand: PublikDemand допомагає споживачам запускати вірусні скарги проти великих компаній. Використання сили коллективного голосу, для вирішення проблем.

Reclip.It: Персоналізована інформаційна дошка для ощадливих покупців.

Sqoot: Klout для малого бізнесу.

Storypanda: Перетворює читання книжок на більш коллективний процес для дітей.

Teamly: Teamly допомагає компаніям позбавитись безглуздих переглядів продуктивності працівників і замінити їх на оцінку продуктивності в реальному часі. Це допомагає компаніям управляти працівниками по всьому світі.

TeliportMe: TeliportMe це соціальна мережа для захоплюючих емоцій та переживань..

TenderTree: TenderTree допомагає сім’ям знайти опікуна для престарілої людини або інваліда..

Tie Society: Netflix для галстуків і навіть більше спробуй-перед-купівлею підписний сервіс для чоловічих галстуків. Коли вам потрібно виглядати добре ми допоможемо вам виглядати прекрасно.

Timbuktu Labs: iPad журнал для вас та ваших дітей.

TokyoOtakuMode: TokyoOtakuMode будує найбільшу в світі спільноту Аніме, опікаючи найращий аніме контент!

Toshl: Супер простий персональний фінансовий помічник, що робить фінансове планування розвагою. Імпортує фінансові дані з більшості світових банків.

Tuckernuck (бувший Uscoop): майданчик для електронної торгівлі для американського стилю життя.

TwitMusic: Twitmusic.com дозволяє музикантам відсилати їх треки в твіттер і фейсбук. Також містить утиліти, щоб збільшити кількість фанатів та охопити нову аудиторію.

UmbaBox: Сервіс пошуку хендмейд речей.

Wanderable: Списки можливих місць для весільних подорожей.

Yogome: Мобільна освітня платформа для дітей від 4 до 10 років.

500 Startups – фонд ранніх інвестицій та інкубатор з Кремнієвої Долини. Інвестує переважно в інтернет сервіси для споживачів та малого бізнесу та супутні інфраструктурні сервіси. Початкові інвестиції як правило складають $25K-$250K. Галузь інтересів: фінансові сервіси та eCommerce, search/social/mobile платформи, особиста і корпоративна продуктивність, освіта та мови, сім’я та охорона здоров’я і інтернет-інфраструктура. Очолює фонд та інкубатор – Дейв Маклур (Dave McClure) – відомий венчурний підприємець та інвестор. На сьогодні фонд проінвестував у 151 стартап.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?