Забронюйте дату: 22 вересня відбудеться Lviv Mobile Development Day.
1,050 views

Забронюйте дату: 22 вересня відбудеться Lviv Mobile Development Day.

22 вересня 2012 вже втретє відбудеться Lviv Mobile Development Day. Цього разу конференція буде проходити в 3 потоки і збере мобільних розробників, стартапщиків та інноваторів від бізнесу.

Mobile крокує вперед семимильними кроками – кількість мобільних пристроїв перетнула позначку 1.2 мільярди, за прогнозами рівень мобільної комерції збільшиться в 99 раз протягом наступних 6 років, за останні 3 роки було створено 300 000 мобільних додатків, котрі були закачані близько 11 мільярдів раз.

В Україні більшість аутсорсингових компаній займаються розробкою під Mobile. Такі компанії як Stanfy чи Artfulbits займаються як розробкою під замовлення так і запускають у маркети власні розробки.

Разом з тим існує достатньо незалежних розробників мобільних додатків та ігор. А українець Максим Гринів минулого року взяв престижну премію iPad Game of the Year.

Мобільні додатки повсякчасно використовуються організаторами IT-конференцій. iPhone додаток випустила Українська Правда, до цього повна лінійка мобільних додатків була в Кореспондента. А першим в Україні iPhone-додаток випустив 24 Канал.

Як обіцяють організатори на конференції очікується близько 200 учасників. Конференція буде проходити у 3 потоки: “Бізнес мобільних додатків”, “Розробка під Android i iOS”, “Вплив Mobile на бізнес”.

Вартість квитка коливається від 300 до 500 грн в залежності від дати реєстрації.

Зареєструватись на конференцію можна на сайті події.

Спеціально для читачів StartupLine промокод SPL111 на 5 безкоштовних квитків. Промокод діє по принципу – хто перший використав, той і молодець. Промокод дає знижку в 100 грн на участь в конференції.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?