Easy Lacing – унікальна система автошнурування, що зарядить ваш телефон
1,424 views

Easy Lacing – унікальна система автошнурування, що зарядить ваш телефон

Зі Степаном Зданевичем,  інженером-конструктором з Дніпра розмовляємо по скайпу, де він разом з командою однодумців працює над проектом Easy Lacing – системою, яка буде вирішувати питання автошнурування, фітнес-трекера і генератора енергії.

Кожен з нас по натурі лінивець :) Якщо є можливість не робити зайвих рухів і зекономити трохи часу – чому б ні? Особливість Easy Lacing в тому, що він поєднує в собі відразу три девайси, тому його цільова аудиторія дуже широка. Автошнурування особливо потрібне людям з обмеженими можливостями та вагітним на останніх термінах. В якості фітнес-трекера система полюбиться всім, хто слідкує за своїм здоров”ям та веде активний спосіб життя. А генератор енергії взагалі незамінна штука для туристів, які багато мандрують манівцями, де нема розеток.Easy Lacing

Сама ідея такого девайсу не нова, є конкуренти на західних ринках. Але Easy Lacing це не просто взуття, а smart-додаток до вашого улюбленого взуття.

Особливість Easy Lacing полягає в унікальному поєднанні технологій і системи хитромудрих вузлів. Вона підходить до більшості типів взуття і якщо ви готові побігати 4 годинки, то виробленої енергіі вистачить на роботу пристрою та повну зарядку iPhone 4, наприклад :) Орієнтовна вартість Easy Lacing на порядок нижча більш відомих конкурентів і складає 50-70 USD, залежно від моделі.

Серед недоліків системи Степан називає невеликий ресурс генератора, габарити і вагу, а також сприйнятливість до температури і механічних ушкоджень. Але за словами автора ідеї зараз ведуться активні роботи над покращенням всіх показників прототипу. Наприклад, зараз вага і розміри девайсу співставна з комп”ютерною мишкою.

Зараз команда складається з трьох людей – Степан працює над технічною складовою, Ростислав Воробйов займається розвитком та просуванням продукту, а Євгенія Зданевич – дизайнер та бренд-менеджер проекту.

Не будемо відкривати всіх планів команди, лише скажемо що в планах розробка прототипу та синхронізація системи зі смартфоном, яка суттєво розширить її функції. Наразі команда готує проект до запуску на краудфандинговій платформі і відкрита до пропозицій про співпрацю.

About the author

Admin


What are your thoughts?