Hubbub – голосова соціальна мережа
171 views

Hubbub – голосова соціальна мережа

Hubbub являє собою інтернет-платформу, яка поєднує в собі потужність соціальних мереж з перевагами природних шляхів комунікації людини: говорити і слухати. Він дозволяє користувачам записувати і обмінюватися короткими голосовими повідомленнями – “bubs”, які потім об’єднуються для створення плавного безперервного потоку. Таким чином користувач Hubbub  слухає свого роду онлайн радіохвилю, яка сформована зі звуків розповсюджених користувачами, яких він вибрав для дружби (контакту).

Сайт продукту: hubbub.fm
У той час як текст, безсумнівно, є кращою формою для зберігання та систематизації інформації, вербальна комунікація завжди була і залишається найкращим оперативним обміном інформацією. Фізіологія людини просто краще пристосована для спілкування і слухання, ніж для читання і друкування. Аудіокліп передає набагато більше інформації, ніж еквівалентний текст повідомлення: емоційний відтінок, амбіції і т.д.

Вербальне спілкування набагато краще поліпшує використання мобільних пристроїв, які поступово переймають іншимі платформи, які використовуються для онлайнових соціальних мереж. незважаючи на вище, вербальна комунікація ще не знайшла своє місце під сонцем соціальних мереж.

Бізнес-модель:
Перший етап:
Freemium з непов’язаним меню додаткових можливостей, кожна доступна за крихітну плату.
Приклади: додаткова довжина повідомлення (більше 30 секунд), інструмент голос прискорювача, додаткові можливості для зберігання повідомлень, плагін текст-в-голос, і т.д.
Бізнес-преміум акаунти з підвищеною безпекою і спеціально розробленими
інструментами.
Другий етап: контекстна реклама у вигляді коротких звукових кліпів,
інтегровані у відповідні потоки. Інструменти отримання прибутів від свого онлайн-вмісту, схожий на Google AdSense.

Дата створення: 01/02/2011

Засновник проекту:
Юрій Рифяк, генеральний директор, Юрій Марчук, технічний директор, Hares Youssef, співзасновник і інвестор проекту

Hubbub
View more presentations from Lviv Startup Club.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?