KitApps
938 views

KitApps

KitApps дозволяє швидко створювати мобільні додатки для iPhone, Android, Blackberry, надаючи їм доступ до простого “зроби сам” майстра мобільних додатків.

Створення програми  з KitApps є так само легко, як створення блогу або профілю Linkedin; все що потрібно користувачеві це наявність веб-браузера і приблизно 30 хвилин часу. Майстер KitApps супроводжує користувачів крок за кроком через процес створення додатків.  Не вимагається ні знань кодування, ні технічних навичок, з KitApps, мобільні додатки розробляються за короткий період часу,  рівноцінно вартості найму розробника програмного забезпечення.

Наш майстер володіє шаблонами, заточеними під різні індустрії, які малі підприємства можуть використовувати для створення своїх власних мобільних додатків. Перший шаблон був розроблений для організаторів конференцій та виставок. Використовуючи наш майстер конференцій / виставок, організатори можуть створювати додатки в комплекті з графіком подій, біографією виступаючих, картами та багато ін.

Ми також працюємо над шаблонами для інших вертикалей індустрії, таких як: готелі, ресторани, школи, медичні працівники і т.д.
Сайт продукту: http://www.kitapps.com/

Цільова аудиторія: Малий і середній бізнес

Проблема:
Більшість підприємств з усіх сил намагаються йти в ногу з маркетинговими  тенденціями і тенденціями розвитку технологій, мобільна індустрія не є винятком. Підприємства розуміють, що їхня цільова аудиторія та існуюча клієнтська база вже використовують смартфони, але створення і підтримання мобільних додатків є річчю дорогою, потребує технічного досвіду, досвіду з розробки, яких практично малий або середній бізнес не має. Залучення зовнішніх підрядників або офшорних команд є ризикованим, в даний час мобільний додаток робить інструменти або занадто дорогими або ж складними у використанні.

Бізнес модель:

KitApps розвиває традиційну бізнес SaaS модель побудовану на періодичній щомісячній платі за хостинг, обслуговуванні і підтримці.
KitApps збирає гроші з двох джерел доходу:

• невелику плату  для створення додатків ($ 49)
• App хостинг, обслуговування і підтримка (періодична абонентська плата в розмірі $ 39/міс.)
“Freemium” модель:
• Користувачі зможуть протестувати додаток майстра і почати роботу над своїм додатком без сплати комісії.
• Користувачі будуть платити за розміщення своїх додатків в Apple AppStore, Android Market і т.д.
•Ббудуть доступні  різні пакети, дозволятимуть користувачам вибрати рівень обслуговування, найбільш відповідний їх потребам.

Дата створення: 01.02.2011

Засновник проекту:
• Артем Яремчук: (спів-засновник і генеральний директор). Має більше 5 років управлінського досвіду в галузі управління проектами, маркетингу та розвитку бізнесу. PMP сертифікат Six Sigma yellow belt. За час своєї кар’єри заснував кілька компаній електронної комерції,  команд розробників і підприємств з нуля, залучаючи іноземних інвесторів. Його попередня компанія “Kopeikoff” (інвестована Vivex Invest) був лідером серед торгових розважальних сайтів в Україні.

• Майкл Балясний: (спів-засновник і виконавчий директор). Після закінчення університету Південної Каліфорнії в 2005 році Майкл став на підприємницький шлях. Він заснував офшорну компанію з розробки програмного забезпечення, яка виросла 0 до більш ніж 60 співробітників і більш ніж $ 1 млн. доходу. Офшорна компанія з розробки програмного забезпечення  Майкла інкубували кілька продуктів, у тому числі і Eyestride DomVsem. Майкл очолює управління продуктами KitApps.

• Євген Петраш: (технічний директор). 5 років досвіду з розробки Mac OS X / IOS. Колишній керівник команди IOS на Cogniance, старший розробник Mac OS X на Software MacKiev. Брав участь у наступних міжнародних проектах в якості провідного розробника: Banjo, Mediafly, iMoMou

• Андрій Жовнер: (старший розробник) протягом 5 років працює в сфері веб розробок  і  розробок ігор. Колишній ведучий розробник Java в “Kopeikoff”.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?